Oyun

Battlefield V'ten ilk oynanış videosu geldi!

Battlefield V sonunda resmi olarak duyuruldu. Oyunun ilk oynanış videosu yapılan canlı yayın üzerinden oyuncuların beğenisine sunuldu.

Battlefield V'ten ilk oynanış videosu geldi!

En son 2016 yılında bizi 1. Dünya Savaşına götüren Battlefield 1'den sonra sıra EA'nın yeni süprizinde. Battlevield V olarak açıklanan oyun hakkında birçok yeni bilgi verildi.

Oyunun geliştiricilerinin bulunduğu canlı yayında duyurulan oyunun 2. Dünya Savaşı zamanında geçeceği onaylandı. Birkaç adet konsept görseli ile oyunun, dünyanın yine farklı bölgelerinde geçeceği anlaşılan bilgiler arasında. 

2. Dünya Savaşında kullanılan araçlardan da bahseden geliştiriciler, tanklardan vasıtalara, uçaklardan füzelere kadar birçok çeşitli araç ve gereçleri oyuncuların beğenisine sundu. Karakterleri ve araçları kişileştirme adına çok fazla seçeneğin sunulacağı oyunda, karakterinizi istediğiniz gibi, sunucunun deyişiyle 'Bad-ass' şekilde kişiselleştirebileceksiniz.

Oyun hiç bir şekilde 'pay to win' olmayacak. Ne kadar çok paranız olduğu önemli değil. Premium pass sitemi artık yok. Call of Duty'nin karşısına adeta bir kaplan edasıyla çıkan yeni Battlefield, anlaşılan şimdiden birçok oyuncunun gönlünü çalmış durumda. Paylaşılan ilk oynanış videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Battlefield V, 19 Ekim 2018'de PC, XBOX ve PS4 için çıkışını gerçekleştirecek. EA Access üyesi olan oyuncular ise oyunu 11 Ekim 2018 tarihinden itibaren deneyimleyebilecekler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.