Oyun

Bekleyiş sona erdi!

Mermiler namluya sürüldü, süngüler takıldı; artık herkes ilk kurşunun atılmasını bekliyor. Tarihin gördüğü en büyük çarpışmaların başlamasına saatler kaldı.

Bekleyiş sona erdi!

Dünyada yüzbinlerce oyuncuya 2’nci Dünya Savaşı heyecanını yaşatan Army Rage, bugün saat 18:00 ’de Türk oyuncularına açacak.

Sosyal medyada ses getiren ‘Cephe Gerisi’ mini oyunu ile oyuncularını hazırlayan yayıncılar, Army Rage ’e dair Türk oyuncularının ilgisinin de oldukça yükselmiş olmasının sevincini yaşıyor.

İngilizce sürümü ile yaklaşık 1 yıldır yayında olan ve bu süre zarfında çok fazla yol kat eden Army Rage, Kapalı Beta sürecine gerek duymadan doğrudan Açık Beta olarak oyuncuları ile buluşacak.

1366214035_army.jpg

Daha Adil Oyunlar: Akıllı Eşleşme Sistemi
Artık en gelişmiş FPS oyunlarda görmeye başladığımız Eşleşme Sistemi sayesinde oyuncuların kendi seviyelerine en uygun oyuncularla eşleştirildiği Army Rage, eski oyunlardaki lobi sistemine göre çok daha eğlenceli karşılaşmalar sunuyor.

Maksimum Kişiselleştirilebilir Eşsiz Karakterler: Beceri Sistemi
Birçok FPS oyundan alışık olduğumuz geliştirme sistemi sayesinde oyuncularına ekipmanlarını geliştirme imkanı sunan Army Rage, bunun yanında genellikle RPG oyunlarda görebildiğimiz Beceri Sistemi sayesinde oyun karakterlerini kendi ihtiyaçlarına göre çok daha fazla kişiselleştirme şansı da veriyor. Bu sayede her oyuncu eşsiz bir karaktere sahip olabiliyor.

Gerçek Savaş Tadında Takım Ruhu: 4 Farklı Sınıf
Komando, Nişancı, Destek ve Teknisyen sınıfları sayesinde birbirinden tamamen farklı yeteneklere sahip ancak ekip içinde birbirlerini tamamlayan takımlar kurabileceğiniz Army Rage, arkadaşlarınızla taktik geliştirip gerçek savaş tadını daha fazla hissedebilmenizi sağlıyor. Hava desteği çağırmak, arkadaşlarınıza ilk yardım yapmak, düşman mevzilerini topçu ateşine tutmak, ağır makineli silahlar kurmak gibi stratejik becerileri sayesinde farklı sınıfların bir arada olması takım oyununu benzersiz bir seviyeye taşıyor.

Army Rage, İkinci Dünya Savaşı’nda karşı karşıya gelen Müttefik devletler ile Mihver Devletleri arasında yaşanan çarpışmaları konu alıyor. Gerçek cephelerden modellenmiş haritaları ile dönemin ve savaşın atmosferini yansıtacak şekilde tasarlanmış. Bombardımanlardan harabeye dönmüş binalar, amansız sokak çatışmaları, ele geçirilmesi hayati önem taşıyan kasabalar ve İkinci Dünya Savaşı’nın gerçek savaş araçları oyunda sizi bekliyor.

Army Rage ’i,  www.armyrage.com.tr adresinden ücretsiz olarak kaydolarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yorumlar
sireno
şu aradiginiz aboneye ulasilamiyor aradiginiz abone warface ile meskul. lutfen daha sonra tekrar deneyin. :)
Cevapla
okur
bi ben mi oynuyom lan nerde millet saatlerdir birini bekliyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.