Oyun

BİM ucuza oyun aksesuarları satacak!

BİM, oyuncu ve eğlence severleri için 20 Nisan'da uygun fiyatlı oyun aksesuarları satacak!


Zaman zaman uygun fiyatlı teknoloji ürünleri satan BİM, şimdi de oyun aksesuarlarına el attı. Bir dönem iPhone X, Samsung Galaxy Note 8 ve Xiaomi Bluetooth hoparlör satan firma, 20 Nisan'da uygun fiyatlı oyun aksesuarları satacak. 

20 Nisan'dan itibaren BİM, Trust marka oyuncu mouse seti, oyuncu klavyesi ve oyuncu kulaklığı satacak. Bunlara ek olarak karaoke mikrofon, kulaklık ve tablet de aynı gün satışa sunulacak. 20 Nisan Cuma günü satılacak tüm ürünleri aşağıda görebilirsiniz.

20 Nisan'da BİM’de satılacak ürünlerden tablet ve oyuncu kulaklığının fiyatı, normal satış fiyatlarından çok daha uygunken diğer ürünler piyasa fiyatlarına yakın bir etikete  sahip. Oyuncu setinin hepsi bir arada alındığında ürünlerinin toplamı tam 80 TL’ye denk geliyor ve bizce gerçekten çok uygun bir fiyat.

BİM marketler zinciri daha önce satışa sunduğu Apple marka ürünleri ve PlayStation 4 ile oldukça pozitif tepkiler almış ve marketlerinde uzun kuyruklar oluşmasına neden olmuştu. 

Yorumlar
önder topal
bence daha kaliteli ürünleri de satmalılar. Örneğin everest bu firmaya göre az da olsa daha başarılı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.