Bully - 1993 yılında yaşanmış gerçek bir olaya dayanan filmde bir grup gencin "gıcık" kaptıkları bir arkadaşlarını öldürme planları üzerine gelişiyor.

Bobby özellikle iş arkadaşı da olan Marty'e olmak üzere çevresindekileri psikolojik ve fiziksel olarak taciz eden bir gençtir. Marty'nin hamile arkadaşı Lisa da bu durumdan rahatsızdır. Bir gün onu öldürmenin herkes açısından en rahatlatıcı şey olacağına karar verirler.

Counter Strike 1.6 - Oyun teröristler ve terörle mücadele ekibi olmak üzere iki takım olarak devreler halinde oynanmaktadır.

Her devre başında takımlar bir önceki devredeki başarılarına göre kazandıkları para ile kendilerine silah alırlar. Ekonomi sistemini bu şekilde uygulayan ilk oyun olmuştur.

Crash Bandicoot - Seri, Avustralya'nın güneyinde yer alan bir hayali takımadada olan Wumpa Adaları'nda geçmektedir.

Seri ana karakteri Crash adlı antropomorfik bir bandikut faresidir. Wumpa Adaları'ndaki sessiz yaşantısı, çoğunlukla oyunların ana kötü karakteri Crash'i yaratan ve onu yok etmek isteyen Doctor Neo Cortex tarafından kesilmektedir.

FC Road Fightre - Atari dünyasında en çok oynanan oyunlar arasında olan FC, Atari dünyası ile birçok oyuncunun evinde konuk olmuş ve büyük bir beğeni toparlamıştı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.