Oyun

Bir Gıcık Oyun: Egg Car - Don't Drop the Egg!

Bir Gıcık Oyun: Egg Car - Don't Drop the Egg! İnceleme haberimizde...

Bir Gıcık Oyun: Egg Car - Don't Drop the Egg!

Bu yazımızda AA'yı, Flappy Bird'ü kıskandıracak derecede zor bir oyun olan Egg Car'ı inceleyeceğiz. Eğer insanı sinir hastası edecek oyunlardan (benim gibi) hoşlanıyorsanız Orangenose Studio'nun ürettiği "Egg Car - Don't Drop the Egg!" isimli oyun tam size göre

Yukarıdaki videoda da gördüğünüz üzere oyundaki amaç aracınıza yüklenen yumurtayı düşürmeden gidebildiğiniz kadar ileri gitmek. Belli merteleri geçtiğiniz zaman da farklı arabaların kilidini açabiliyor ve bu arabalar sayesinde oyunu "bir nebze" daha kolay hale getirebiliyorsunuz. Tabii anlatırken kolay gibi gözükse de oyun gerçekten oldukça zor. Harita üzerindeki yokuşlar ve tırmanmalar yumurtaya hakimiyetinizi oldukça azaltmakta.

Bu oyunda uzun çalışmalar sonucu ulaştığım en yüksek skor 267m oldu. Oyunu yüklememin 12. günü elde ettiğim bu skora ulaşmak gerçekten hiç de kolay değil. Eğer siz de oyunu beğendiyseniz ve indirecekseniz ufak bir tüyo: Kamyoneti yani oyundaki ikinci arabayı kullanarak sonuca daha rahat ulaşabilirsiniz.

iOS: Tıkla

Android: Tıkla

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.