Oyun

Bizim Çiftlik soyuldu

Facebook'un popüler oyunlarından Bizim Çiftlik oyununda sona gelindi.


Günlerce tarla ekip biçmeye çalışan ürettiklerini satıp üç beş altın biriktirmek için yol gözleyenler oyunu daha da ileri götürüp hastalık derecesine getirip oyun için çiftlik kredisi satın alanların hem paraları hem de zamanları boşa gitmiş gibi görünüyor.

Bizim çiftlik oyununu inceleyen yaramaz oyuncular oyundaki bütün sayısal değerleri yükseltmenin yolunu bulmuşlar ve oyunda zaman ve para ile elde edilebilen bütün değerleri oyuna eklemişler.

İlk resimde çiftliğin ilk halini ve ikincisinde de hile ile yapılmış halini görmektesiniz.

1329317334_ciftlik.jpg

1329317425_ciftlik1.jpg

İkinci resimde gördüğünüz varlıklardan fazlasını alamayacağınıza göre, Bizim Çiftlik oyununda para ve zaman harcarken tekrar düşünün.

Yorumlar
Misafir
neyi
Cevapla
Misafir
ama acilmiyor
Cevapla
Misafir
ne olur çifligimi geri verin ben hile yapmadım yapnlarınkini kapatın BEN ÇİFLİGİMİ İSTİYORUM
Cevapla
Misafir
yaaaaaa bende sabahtır beri ugraşıyorum niye açılmıyor diyorum şimdi ne olacak oğlumla ben ekip biçiyorduk olurmu hile yapanlarınkini kapatın bize yazık deyilmi yeni reçel makinesi almıştım olmaz vala ben çifligimi istiyorum haksızlık yapmayın olurmmu ama lütfen çifligimizi geri verin
Cevapla
Misafir
peki ben hıle yapmadan 2 senedır oynuyorum benım emeyım nolacak hlicilerkı kapanması gerekırken neden hepsininki kapanıyor ben onu yanı çişflimi 2senedır sabah aksam oynuyorum 10 çık kazanmak için şimdi nıye bu oldu bu haksızlık*YAZARIM* LÜTFEN EMEYIMIZI BOŞA VERMEYIN OYUNUMUZU AÇIN
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.