Black Friday indirimlerinde 90 TL altı Playstation 4 aksiyon oyunları! - Page 1

Grand Theft Auto V Premium Online Edition
Eski Fiyat: 199 TL
İndirimli Fiyatı: 60 TL
Criminal Enterprise Başlangıç Paketi, Grand Theft Auto Online oynamaya yeni başlayanlar için kendi suç örgütlerini kurma ve geliştirmenin en hızlı yolu.

Black Friday indirimlerinde 90 TL altı Playstation 4 aksiyon oyunları! - Page 2

Marvel’s Spider-Man
Eski Fiyat: 249TL
İndirimli Fiyatı: 84 TL
Marvel’s Spider-Man evreninde çok deneyimli bir Peter Parker olarak yeni bir bölümü keşfedin.
Dünyanın en ikonik Süper Kahramanlarından birini içeren Marvel's Spider-Man’de bir Spider-Man oyununda daha önce hiç görülmemiş unsurlarla birlikte duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yeteneklerini, doğaçlamasını ve ağ fırlatma özelliklerini kullanın.
Parkur manevralarından eşsiz çevre etkileşimlerine, yeni dövüş sisteminden büyük sanatsal yapılara kadar daha önce hiç oynamadığınız türden bir Spider-Man oyunu.

Black Friday indirimlerinde 90 TL altı Playstation 4 aksiyon oyunları! - Page 3

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Eski Fiyat: 319 TL
İndirimli Fiyatı: 64 TL
Darbe ile devrildikten sonra, genç kral Evan yeni bir krallık kurmak ve halkını onları tehdit eden karanlık güçlerden koruyarak dünyasına birlik getirmek için sıra dışı bir maceraya doğru yola çıkar.

Black Friday indirimlerinde 90 TL altı Playstation 4 aksiyon oyunları! - Page 4

Devil May Cry 5 (with Red Orbs)
Eski Fiyat:399 TL
İndirimli Fiyatı: 84 TL
Efsane aksiyon serisine yeni giren Devil May Cry 5, imzası niteliğindeki yüksek tempolu macera ile öteki dünyanın benzersiz karakterlerinin harmanını en yeni Capcom oyun teknolojisiyle bir araya getirerek grafik açısından çığır açan bir aksiyon-macera başyapıtı ortaya koyuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.