Black Friday kapsamında indirme giren Xbox One oyunları! - Page 1

Assassin's Creed Odyssey- 240 TL
Assassin's Creed® Odyssey'de kendi kaderine hükmet.
Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan'ın kaderini de değiştir.

Black Friday kapsamında indirme giren Xbox One oyunları! - Page 2

Borderlands 3- 275 TL
Orijinal nişancı-yağmacı, sayısız silah ve tamamen yeni kargaşa dolu maceralarıyla geri dönüyor! Her biri kapsamlı yetenek ağacına, yeteneklere ve özelleştirmelere sahip 4 yepyeni Mahzen Avcısından biri olarak yeni dünyaları ve düşmanları yakıp yıkın. Çılgın düşmanlarla çarpışmak, yağma yapmak ve evinizi galaksideki en acımasız tarikat liderlerinden kurtarmak için tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın.

Black Friday kapsamında indirme giren Xbox One oyunları! - Page 3

Call of Duty: Modern Warfare – Operator Edition- 457 TL
Call of Duty®: Modern Warfare®, hayranlarına inanılmaz açık, cesur, kışkırtıcı bir anlatım deneyimi yaşatarak modern savaşın değişen doğasına benzersiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor.

Black Friday kapsamında indirme giren Xbox One oyunları! - Page 4

CODE VEIN - 179 TL
Çok uzak olmayan bir gelecekte, yaşanan gizemli felaket neticesinde bildiğimiz anlamdaki dünya bir çöküş yaşadı.
Kendi Hayaletini oluştur ve insanlıktan hiçbir iz barındırmayan, Kayıp, acımasız hortlaklarla dolu bir yıkım dünyasına atıl. Geçmişini aydınlatmak ve CODE VEIN'deki gerçek kabusundan kaçmak için ekibini kur ve cehennemin en ücra köşelerine doğru yolculuğa çık.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.