Oyun

Black Ops 2 ‘nin İlk DLC’si İçin Geri Sayım Bitti!

Call of Duty: Black Ops 2'den ilk gameplay karşınızda!

Black Ops 2 ‘nin İlk DLC’si İçin Geri Sayım Bitti!

1359329765_cod-1.jpg
2012’de adından çok söz ettiren Call Of Duty: Black Ops 2 birçok kullanıcıya göre serinin en iyi oyunlarından biriydi.  Oyunun geliştiricisi Treyarch heyecanın devamı için oyunun ilk DLC’sini yayınlayacağını duyurmuştu.

29 Ocak’ta piyasaya sürülecek “Revolution” isimli bu DLC multiplayer özellikli 4 harita ve bir yeni silahtan oluşmaktadır. BO2 bu DLC ile Peacekeeper SMG adında hafif makineli bir silah ve Hydro(Pakistan’da geçiyor), Grind (Kalforniya’da geçiyor), Downhill(Alp Dağları’nda geçiyor) ve Mirage(Gobi Çölü’nde geçiyor) adlı haritaları oyuna ekliyor. DLC oyuna ek olarak BO oyuncularına ilk defa zombi olma fırsatı veriyor. Die Rise adında Orta Doğu’da geçen bir harita ile zombi modunda savaşabileceğinizi de belirtelim.  Şimdi Peacekeeper ve Downhill’ e bir göz atalım.

Downhill, oyuncuların oynamaktan çok zevk aldığı kar teması üzerine kurulmuş bir harita. Oyunun Fransız Alplerinde geçiyor olması daha bir heyecan verici olmuş. Görselliğin ve performansın bir arada çok iyi birleştirildiği bu haritaya Peacekeeper tam uyum sağlamış gibi görünüyor. Videoya bakacak olursak silah neredeyse hiç sekmiyor ve böylece oyuncuya iyi bir nişan alma ve ateş etme kabiliyeti sunuyor.

Sonuç olarak bu DLC ile sabırsızlıkla bekleyen BO2 oyuncuları oyundan beklediklerini alabilecekler gibi görünüyor.

Yorumlar
mert
en sewdgim oyunlarin basinda
Cevapla
Misafir
Herşey iyi güzel de biraz objektif olsa...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.