Oyun

Bloodborne, Neden sadece Play Station 4'e geliyor?

Bloodborne Play Station 4 için geliyor.

Bloodborne, Neden sadece Play Station 4'e geliyor?

Muhtemelen önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi beklenen en büyük oyunlardan birisi de sadece PlayStation 4 kullanıcıları için raflarda yerini alacak olan Bloodborne. Bu yıl düzenlenen Tokyo Game Show'da PlayStation LifeStyle ile yaptığı röportaj'da oyunumuzun yönetmeni Hideka Miyazaki'ye bir çoğumuzun merak ettiği RPG olarak sınıflandırılabilecek bu oyunun neden sadece PlayStation 4'e has olduğunu sorduk.

"Her zaman Victoria Dönemi'ni yansıtan bir oyun yapmak istemiştim ama bu oyun aynı zamanda karakterlerin dış görünümü, şehrin mimarisi ve diğer detaylarıyla göze de hitap etmeli, oyuncuya o dönemi fazlasıyla yaşatmalıydı, önceki nesil konsollar bu etkiyi yaratacak kadar güçlü değillerdi." PlayStation 4 sahipleri bunu duyduklarına baya memnun olmalılar, önümüzdeki sene oyunu oynama imkanına sahip olduklarında ise kuşkusuz daha mutlu olacaklar. Oyunun beklenen çıkış tarihi ise 6 Şubat 2015.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.