Oyun

Bloodborne’da bulunan yaratıklar hakkında yeni bilgiler ve yeni görseller yayımlandı!

PlayStation 4'e özel olan bu RPG oyununda bizleri oldukça ürkütücü yaratıklar bekliyor.


Sony Computer Entertainment ve From Software bugün içerisinde Bloodborne'da yer alacak olan yeni yaratıkların görsellerini yayımladı. Yaşanan bu olaydan kısa bir süre sonra ise Bloodborne'un resmi Japon sitesinde, yayımlanan yeni görsellerde bulunan yaratıklar hakkında bilgiler verildi. İsterseniz öncelikle yaratıkların bilgilerine bakalım. Ardından da galerimizden bu ürkütücü yaratıkların görsellerine göz atabilirsiniz.

The Ancient Watch Dog

Görselini yukarıdan görebileceğiniz bu vahşi köpeğimsi yaratık bizleri Bloodborne'da bekleyen yaratıklardan bir tanesi olacak. Oyundaki yer altı mekanlarında karşımıza çıkacak olan bu yaratığın gövdesi taştan ve biraz da ateşli.

The Ritualist

The Ritualist isimli bu düşmanımız da bizleri Bloodborne'da bekliyor olacak. From Software'ın dediğine göre oyunu ve The Ritualist isimli bu düşmanları hiç görmemiş olan bir insan, oyun içerisinde The Ritualist'leri görünce oldukça korkacak.

The Hunter of the Ancient Ruins

Bloodborne'da bizleri bekleyen bir başka düşmanımız da The Hunter of the Ancient Ruins olacak. Henüz günyüzü görmeyen ve mavimsi bir gövdeye sahip olan bu tatlı(!) düşmanımız taze insanla beslenmeyi de çok seviyormuş.

Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.