Oyun

Bombom 3.2 yeni sürümü ile yaz tatili keyfi!

Dört gözle beklenen Bombom oyununun yeni sürümü yakında açılacak.


Oyuncuların Bombom oyununa verdikleri desteğe teşekkür etmek amacıyla dağıtıcı firma ELEX süper etkinlikler başlattı. "Destan Teçhizatı", "Gizemli Kart Kutusu", "İnci Hazine Sandığı", "Güçlendirme Taşı", "Matkap" gibi süper hediyeler aralıksız dağıtılıyor!

17 Temmuz'da Bombom'un yeni sürümü 3.2 açılarak sıcak yaz günlerinde harika vakit geçirme şansı verecek! Bu sürümde bazı özel noktalar var: Başlangıç kılavuzu tamamen güncelleştirildi, oyunu başlatmak için kolay bir yol olacak; usta ve çırak için test uzak sunucusu usta ve çırak arasındaki ilişkiyi yakınlaştıracak; turnuva sisteminin açılması ile "Savaş Tanrısı" efsanesi ortaya çıkacak; imza atma özelliği eklenecek, etkinlik takası daha kolay gerçekleştirilecek. Ayrıca "Hayalet", "Savaş İzleyicisi" gibi pek çok yeni özellik senin için hazırlandı!

1342174312_ddttrxwg500x300lz711.jpgAyın 16'sından itibaren oyuna giriş yaparsan hediye paketi, güçlendirme taşı ve gizemli kartlar kazanacaksın; yükleme yaparsan "Melek", harcama yaparsan "Bumerang" elde edeceksin, iki destan teçhizatı da seni bekliyor; açılan turnuva etkinliğine katılanlar ilahi silah ve ek ödüller kazanacak; güçlendirme etkinliğinde inci, anahtar ve silah kutusu dağıtılacak. Ayın 26'sından itibaren gücünü hızlı bir şekilde geliştirmek için gerçek silahları ücretsiz şekilde süper silahlarla değiştirebilirsin. Ayrıca çeşitli birlik ve uzak sunucu etkinlikleri de olacak. Süper hediyeler ve kampanyalar seni bekliyor.

Bombom oyunu, Asya'nın lider oyun şirketi olan ELEX'in 337.com platformu aracılığıyla dağıtılıyor. ELEX, aynı zamanda sosyal oyun olan "Mutlu Çiftlik"in de dağıtıcısı. Bombom Portekizce, Almanca, Türkçe, İspanyolca gibi toplam 7 dilde yayınlandı. Türkiye'de Bombom oyuncularının sayısı 5 milyondan fazla ve her gün 40 binden fazla yeni kullanıcı oyuna katılıyor. Daha ne bekliyorsun! Hemen sen de katıl.

Yaz tatilinde Bombom 3.2 dünyasında eğlenceli zaman geçirebilirsin!

Yorumlar
Misafir
güzel birşey takınntılı olmuştum önceden her şey kuponla olduğu için bırakmıştım ama şimdi başladım bombom 3.0 sürümü daha iyi ve 3.2 side güzel olacağını düşünüyorum ve bana bir tane yüüzk gönderlmesini istiyorum lütfen oyundaki adım StarKing35 gönderilmesini istiyorum Lütfen... ama tek taş yüzük evlenmek için ve 1500 kupon gelmesini istiyorum nolur gönderin hergün buraya yorum yazacağım nolur gönderin
Cevapla
Misafir
Ayın 16'sından itibaren oyuna giriş yaparsan hediye paketi, güçlendirme taşı ve gizemli kartlar kazanacaksın; yükleme yaparsan "Melek", harcama yaparsan "Bumerang" elde edeceksin, iki destan teçhizatı da seni bekliyor; açılan turnuva etkinliğine katılanlar ilahi silah ve ek ödüller kazanacak; güçlendirme etkinliğinde inci, anahtar ve silah kutusu dağıtılacak. Ayın 26'sından itibaren gücünü hızlı bir şekilde geliştirmek için gerçek silahları ücretsiz şekilde süper silahlarla değiştirebilirsin. Ayrıca çeşitli birlik ve uzak sunucu etkinlikleri de olacak. Süper hediyeler ve kampanyalar seni bekliyor. Bombom oyunu, Asya'nın lider oyun şirketi olan ELEX'in 337.com platformu aracılığıyla dağıtılıyor. ELEX, aynı zamanda sosyal oyun olan "Mutlu Çiftlik"in de dağıtıcısı. Bombom Portekizce, Almanca, Türkçe, İspanyolca gibi toplam 7 dilde yayınlandı. Türkiye'de Bombom oyuncularının sayısı 5 milyondan fazla ve her gün 40 binden fazla yeni kullanıcı oyuna katılıyor. Daha ne bekliyorsun! Hemen sen Temmuz 2012 13:10 Cuma Oyuncuların Bombom oyununa verdikleri desteğe teşekkür etmek amacıyla dağıtıcı firma ELEX süper etkinlikler başlattı. "Destan Teçhizatı", "Gizemli Kart Kutusu", "İnci Hazine Sandığı", "Güçlendirme Taşı", "Matkap" gibi süper hediyeler aralıksız dağıtılıyor! 17 Temmuz'da Bombom'un yeni sürümü 3.2 açılarak sıcak yaz günlerinde harika vakit geçirme şansı verecek! Bu sürümde bazı özel noktalar var: Başlangıç kılavuzu tamamen güncelleştirildi, oyunu başlatmak için kolay bir yol olacak; usta ve çırak için test uzak sunucusu usta ve çırak arasındaki ilişkiyi yakınlaştıracak; turnuva sisteminin açılması ile "Savaş Tanrısı" efsanesi ortaya çıkacak; imza atma özelliği eklenecek, etkinlik takası daha kolay gerçekleştirilecek. Ayrıca "Hayalet", "Savaş İzleyicisi" gibi pek çok yeni özellik senin için hazırlandı
Cevapla
Misafir
ÇOK GÜZEL BİR OYUN ÇOK SEVİYORUM ONLİNE OYUNLARI LÜTFEN BANA 15000 KUPON GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ VE NOLUR TEK TAŞ YÜZÜK
Cevapla
Misafir
LÜTFEN 1500 KUPON VE TEK TAŞ YÜZÜK BU İSME GİÖNDEREBİLİRMİSİNİZ StarKing35
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.