Oyun

Boom Beach Elmas ve Gem Hilesi son sürüm APK indir

Boom Beach Elmas ve Gem Hilesi APK olarak indir. Son Sürüm için APK olarak hileyi haberimizde indirebilirsiniz.

Boom Beach Elmas ve Gem Hilesi son sürüm APK indir

Boom Beach android ve ios platformuna bu yaz çıkmış aksiyon ve savaş oyunudur. Boom Beach‘da bie verilen adada kendi merkez üssümüzü kuruyoruz. Adamızı geliştiriyoruz; Yeni askerler üretiyoruz, havan topları, gemiler, evler vb. çok amaçlı bir oyundur. Sıkılmadan sürekli oynayabileceksiniz. Boom Beach‘da savaş haritasıda mevcut; diğer merkez üslerine saldırarak bu haritayı genişletiyoruz aynı zamanda karşımıza güçlü rakiplerde çıkacaktır onları sadece strateji kullanarak alt edebileceksiniz.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Android oyunu olan Boom Beach bizi tropikal adalardaki maceralara konuk ediyor. Geniş bir haritada geçen Boom Beach'de Blackguard adlı düşmanlarımızla savaşırken farklı adalara saldırarak Blackguard üslerini ele geçiriyoruz ve heyecan dolu bölüm sonu canavarları ile karşılaşıyoruz. Boom Beach online altyapıya sahip ve çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı da oynanabiliyor. Oyuncular diğer oyuncualrın üslerine saldırılar düzenliyebiliyorlar ve kaynaklarını ele geçirebiliyorlar.

1422199058_q.png

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da hileler mevcut. Sizlere Boom Beach son sürümü Elmas ve Gems hileli apk olarak sunuyoruz.

 APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Rar şifre: teknolojioku.com

Hilenin özelliği:

Hile elmas alma tuşuna bastığınızda çıkan fiyatları kaldırır ve bedava hale getirir.

Daha hızlı ve kolay level yükseltme şansınız olur.

Son olarak ta yapmış olduğunuz yükseltmeleri ve ganimet eksikliklerini bu elmas ile karşılayabilirsiniz.

 

Boom Beach Hilenin Kurulumu:

Hileyi indirin.

Boom Beach telefonunuzda kurulu olsun.

Telefonunuzu bilgisayara bağlayarak sitemizden indirdiğiniz dosyayı(boombeachelmashilesi.dll) telefonunuzda şu klasöre kopyalayın; Bilgisayarım > Telefonum > Android > Obb klasörü içine yapıştırın.

Telefon ile bilgisayar bağlantısını kesin.

Ardından telefonunuzu yeniden başlatın.

 

Not: Yapamayanlar hile klasörünün içindeki nasıl yapılır dosyasını okusunlar.

Yorumlar
hasan
olmuyor
Cevapla
aHMET
dosya yok ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.