Oyun

'BORDERLANDS® 2' ile aksiyona hazır olun!

Borderlands daha büyük, daha iyi bir deneyimle geri döndü!


Borderlands daha büyük, daha iyi bir deneyimle geri döndü; aksiyon dolu oyun, zekice yaratılmış bir kurgu, DirectX 11 ile güçlendirilen grafikler, 3D Vision desteği, NVIDIA Surround desteği ve NVIDIA GPU ile hızlandırılan çeşitli PhysX efektleri içeren bir deneyim.

Borderlands, 2009 yılında görüş açısı birinci kişi olan first person shooting oyunu RPG ve ARPG ile bir araya getirerek yarattığı dört oyunculu keyifli oyun deneyimi ile oyuncuların ilgisini çekti. Oyun 4,5 milyon üzerinde satış yaptı ve Gearbox’ın fikirleri ve yenilikleri çok sayıda oyun için ilham kaynağı oldu.

1343038513_665x300-copy-kopya.jpg

Oyunun heyecanla beklenen devamı, "daha büyük ve daha iyi" slogan ile yeni fikirler, ek araç bölümleri, özelleştirilebilir karakterler ve tabii ki daha fazla silahla oyunun orijinalini her açıdan geliştiriyor.

PC oyuncuları, PC komünitesine yazdığı övgü yazısında Claptrap’in ayrıntılarıyla anlattığı gibi FOV kaydırıcılar, çevrimdışı LAN desteği ve çok sayıda diğer seçenekler ile ekstra olanaklar yakalıyor. PC sürümü, grafik açıdan DirectX 11 efektler, daha zengin dokular, dahili yüksek kaliteli FXAA desteği ve çeşitli diğer seçenekler içermektedir.

1343038413_665x300-copy-kopya.jpg

GeForce grafik kartına sahip olan oyuncular, konsolların ve GeForce GTX grafik kartları içermeyen sistemlerin çok daha ötesinde bir fiziksellik ve süreklilik ekleyerek genel deneyimi büyük ölçüde geliştiren çeşitli ek donanım hızlandırmalı PhysX efektlerini etkinleştirebilecekler.

NVIDIA kullanıcıları ayrıca, grafik kartlarının gelişmiş özelliklerinden yararlanarak kullanıcıyı oyunun içine alan Surround, 3D Vision ve 3D Vision Surround ekran modları ile aksiyonu üç adet yüksek tanımlı 1920x1080 ekrana yayabilir ve Borderlands 2’nin canlı, patlama dolu, hücre gölgelendirmeli dünyası ile bir araya geldiğinde inanılmaz görünen, gözleri yuvalarından fırlatan stereoskopik 3D Vision efektlerin kullanılmasıyla aksiyounu doğrudan yaşayabilirler.

1343038966_card-image-bl2.pngYeni bir karakter kadrosu, daha büyük bir dünya, farklı araştırmalar, daha geniş bir çeşitlilikte hedefler, daha fazla araç ve daha çok Claptrap içeren Borderlands 2, yılın en keyifli oyunlarından biri olmaya adaydır. Oyun keyfi ve espri eskisinden daha iyi olarak geri döndü ve Gearbox hayranların yorumlarına kulak vererek Borderlands 2’nin en iyi görüş açısı birinci kişi olan first person shooting rol üstlenme oyunu olması için çalıştı.

Borderlands® 2 için hızlandınız, oyunu şimdi indirmek için tıklayın  :http://www.nvidia.com.tr/object/borderlands-2-pc-game-tr.html#gameContent=2

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.