Oyun

Borderlands 3 bu ay geliyor!

Gearbox Software 28 Mart'ta Boston'da düzenlenecek PAX East 2019 etkinliğinde Borderlands 3'ü tanıtacak!

Borderlands 3 bu ay geliyor!

Borderlands 3 artık en sonunda resmi olarak duyurulacak gibi görünüyor. Gearbox Software 28 Mart'ta Boston'da düzenlenecek PAX East 2019 etkinliğinde bir panel düzenleyecek ve bu panelde "en yeni haberler, daha önce görülmemiş duyurular ve sürprizler" olacak.

Borderlands 3 bu ay geliyor!

Gearbox Software'ın twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşım da net bir şekilde Borderlands 3'ü işaret ediyor. Oyunun geliştirilmeye başlandığı çok uzun zaman önce doğrulanmıştı. 2015'te stüdyo yeni Borderlands oyununda çalışmak üzere yeni geliştiricileri bünyesine kattı ve hatta 2017'nin başlarında da oyunun teknoloji demosu gösterildi.

Gearbox Software'ın PAX East 2019 paneli 28 Mart tarihinde Türkiye saati ile 22:00'da başlayacak ve yaklaşık olarak bir saat sürecek. Firma geçtiğimiz etkinliklerde oyunun motorunu bizlere biraz göstermiş ve ufaktan şovunu yapmıştı. Tüm perde anlaşılan 28 Mart günü kalkmış olacak. Yapım hakkında daha fazla bilgi paylaşılır paylaşılmaz sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Explo
Borderlands iyidir de destiny den vakit kalacak mı oynamaya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.