Oyun

Borderlands 3 duyuruldu!

Gearbox Software Borderlands 3'ü resmi olarak duyurdu. İşte detaylar!

Borderlands 3 duyuruldu!

Yayıncı 2K Games ve geliştirici Gearbox Software Borderlands 3'ü resmi olarak duyurdu. Çıkış tarihi ve çıkış yapacağı platformlar şimdilik açıklanmadı. Oyun ile ilgili detaylar 3 Nisan'da paylaşılacak.

Borderlands 3 duyuruldu!

Ek olarak serinin daha önceki oyunları için geliştirici firma ''HD'' paketini oyuncuların beğenisine sunacak. Bu paket içerisinde şimdiye kadar çıkan tüm Borderlands oyunları ve DLC paketleri dahil edilmiş olacak. Peki yeni oyunun fragmanında bizleri neler karşıladı?

A Children of the Vault kampına ek olarak, ilk iki oyundaki Lilith ve Maya ve hatta Tales from the Borderlands oynundaki Rhys karakterinin bile göründüğü fragmanda dikkat çeken bir diğer detay ise ekranda çıkan "Explore the Worlds!" yazısı oldu. Görünüşe göre Borderlands 3, önceki oyunlardan çok daha geniş bir dünya sunacak.

Zaten fragmanın devamında da geleneksel çöl ortamının yanı sıra gökdelenlerin yükseldiği bir şehir ve yabani bitkilerle kaplı bataklık gibi yerleri de görüyoruz. 3 Nisan'da daha fazla detay bizlerle paylaşılmış olacak. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.