Oyun

Bu haftanın en iyi 5 oyunu!

Sizin için bu haftanın en iyi 5 oyununu seçtik!


Konsol, PC ve mobil cihazlarda oynamak için bir çok seçenek bulunuyor. Sizler için bu haftanın en popüler oyunlarından 5'ini seçtik.

1. New Super Mario Brothers 2

Nintendo geçtiğimiz haftalarda büyük 3DS XL için New Super Mario Bros. 2'yi yayınladı. Yeni Mario'da Wii için bir çok element bulunuyor. Keskin grafikleri, eğlenceli yapısı ve zor levelleriyle Mario sizi bu hafta ekran başına bağımlı hale getirebilir. Düşmanlarını altına dönüştürerek Mario'yu hedefine ulaştırmaya çalışıyorsunuz.

2. Velocispider

Velocispider'ın yayın tarihinin üzerinden yaklaşık 6 ay geçiyor. iOS için yayınlanan oyunun bu hafta yeni güncellemesi ve eklentisi yayınlandı. İsminden de anlaşılacağı üzere bir örümceğin macerası olacak. Yeni güncelleştirmeyle mutasyon geçiren örümcekler oyunu yeniden ziyaret etmeniz için iyi bir sebep olacak. Oyunda dalga halinde gelen değişik yaratıklarla savaşıyorsunuz. 16-bit grafiklerini kullanıyor. Oyun iTunes'ten 0.99$ fiyatla indirilebiliyor.

3. Clash of Clans

Kulelerle koruduğunuz imparatorluğunuzda altın ve güç birikimi yapmanız gerekiyor. Düşman tarafının kampına saldırılar düzenleyerek oyunun heyecanını artırıyorsunuz. Bu arada kendi kamp alanınızı savunmayı da ihmal etmeyin. Oyun iPhone ve iPad'ler için ücretsiz olarak sunulan en iyi oyunlardan birisi.

4. Spirits

Oyunda serbest bırakılan ruhları ait oldukları yerlerine ulaştırmak temel amaç. Ayrıca bir çok zorlu seviye ve bölüm bulunuyor. Tatlı karakter tasarımıyla dikkat çeken oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Humble'nin Android uygulaması olarak indirilen oyun Windows, Mac ve Linux için de aktive edilmiş durumda.

5. Retro / Grade

PlayStation Network ile gelen oyunun yayın tarihi üzerinden uzun bir süre geçti. Ayrıca 2009 yılında düzenlenen oyun festivalinde en iyi tasarım ödülü de almıştı. Güçlü ve renkli grafiklerinin yanında aynı zamanda da eğlenceli bir ritim oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Kontroller yerine bir gitar ile kontrol edilen oyun Guitar Hero bilenler için tanıdık bir yüze sahip. Retro/Grade 10$ fiyatını hak eden oyunlardan biri.

Yorumlar
Bu oyunu nasıl indire bilirim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.