Oyun

Bu kampanyayı kaçırmayın süper!

PlayStation Vita için ön siparişler başladı!


Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Avusturalya ve Amerika'da  eş zamanlı olarak piyasaya süreceği merakla beklenen yeni oyun konsolu  PS VİTA için SONY firması ön sipariş almaya başladı.PS VİTA oyun tutkunlarına diledikleri her yerde ve zamanda  taşınabilir oyun deneyimleri sağlıyor. Ayrıca  PS Vita' nın,  959 TL tavsiye fiyatı ile sunulan  3G/Wi-Fi kristal siyahı modelinin ön siparişini verenlere Uncharted: Golden Abyss oyunu hediye ediliyor. 799 TL tavsiye satış fiyatı olan Wi-Fi kristal siyahı modeli ise ön sipariş kampanyası kapsamında ModNation Racers Road Trip oyunu hediyesi ile piyasaya sunuluyor.
1327879654_20120129144758.jpg
PS Vita, her zaman her yerde interaktif eğlence sağlıyor. 5" OLED dokunmatik ekranı, dokunmatik arka yüzeyi, çift analog kontrolü, hareket sensörleri, çift kamerası, yenilikler içeren kullanıcı ara yüzü ile ek 3G ve Wi-Fi desteğini içeren özellik seti yoluyla PS Vita zengin bir oyun deneyim sunuyor. PlayStation'ın derin, üç boyutlu oyun deneyimi mirasını güçlendiren PS Vita sistemi, oyun oynamak için ve oyuncunun etrafındaki dünyaya sosyal olarak bağlanması için yeni yollar getiriyor.
Ayrıca PS Vita, her iki modelinde de kullanıcıları daha zengin taşınabilir oyun deneyimlerine davet ediyor. Oyuncular, PS Vita uygulamaları sayesinde arkadaşlarının ve diğer oyuncuların oluşturduğu dünyaya bağlanıyor, onlarla birlikte oyun oynuyor. PS Vita, ayrıca Facebook, Foursquare, Skype ve Twitter gibi çeşitli sosyal ağ ve iletişim servislerinin uygulamalarını indirme ve kullanma fırsatı sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.