Oyun

Bu oyun “ENFEKSİYON” bulaştırıyor !

En gerçekçi oyuna hazır olun…

Bu oyun “ENFEKSİYON” bulaştırıyor !

1360155805_the-last-of-us-1.jpg
Naugty Dog tarafından geliştirilen The Last Of Us bilindiği üzere sadece PS3 için geliştiriliyor. Piyasaya 7 Mayıs’ta çıkacak olmasına rağmen E3’te (en iyi gösteri, en orijinal oyun, en iyi konsol oyunu, en iyi aksiyon macera oyunu dallarında) 2012 yapımı en iyi oyun olma ünvanını kazanan oyun, PS3 kullanıcılarını merakla bekletiyor.

Oyundan çok fazla beklentisi olan kullanıcılara yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Naugty Dog, beklentileri karşılamakta kararlı olduğu belirterek oyunda daha önce hiç olmayan, oyuncuların etkileneceği bir enfeksiyondan ilk kez söz etti. Yönetmen Neill Druckmann bu durumu şöyle açıklıyor:

”Daha önce açıklamadığımız bir detay var. Oyunda insanları etkileyen, birer yaratığa dönüşmesine neden olan enfeksiyonun haricinde bir enfeksiyon daha var. Oyunu öyle bir hale getiriyoruz ki yaptığınız ufak hareketlerle diğer oyuncuları başka hiç bir platformda olmadığı gibi etkileyebileceksiniz.”

Druckmann ayrıca geliştirme sürecinin en önemli aşaması olan Motion Capture çalışmalarının sona erdiğini ve mutlu sona çok yaklaştıklarını bildirdi. Böylece bu oyun ile konsolun gücünü tam anlamıyla kullanabileceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.