Oyun

Bu oyunlar hiç bitmiyor!

Bu listedeki oyunları oynarken bitmelerinden hiç endişe duymayacağınızdan emin olabilirsiniz.


Oyunlar piyasaya sürüldükten sonra gördükleri ilgiye göre seviye seviye uzatılıyor. Bazı oyunlar ise belirli görevleri yerine getirmeniz gerektiği için bir türlü sonu bulunamıyor. Ayrıca MMO türündeki oyunları ve GTA gibi açık dünya oyunlarını bitirmek ise baya uzun zaman alabiliyor.

Sizlere bu haberimizde doğal haliyle bitmeyen ve bir oyun moduna sahip oyunları listeledik. Bu listedeki oyunları oynarken bitmelerinden hiç endişe duymayacağınızdan emin olabilirsiniz.

1341509441_20100616kral-oyun-super-mario-ile-super-oyunlar-super-maceralar-bitmeyecekk.jpg

Bu oyunları 1 hafta, 1 ay ve hatta 1 yıl da oynasanız hiçbir zaman sonu gelmiyor.

Hiç bitmeyen yedi harika oyun listesini sonraki sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.Sim City:
1989'da ortaya çıkan orijinal Sim City, şehir planlama meraklılarını kendisine hayran bırakmıştı. Bu seneki E3 ise yakında tanışacağımız harika bir SimCity'yi gözler önüne sermişti.

1341507397_simcity-07032012.jpg

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.Civilization: Sid Meier'in sıra tabanlı strateji serisi Civilation'da hiç sonu gelmeyecek bir oyuna başlayabiliyorsunuz.

1341507217_city.jpg

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.The Elder Scrolls: Skyrim: Skyrim'in hikayesi bitse de oyun, teknik olarak hiçbir zaman bitmiyor. Oyundaki görev oluşturcusu, o ana dek yaptıklarınıza göre belirli aralıklarla yeni görevler oluşturuyor. Oyun, yeni yerleri keşfetmeniz için sizi özellikle daha önce gitmediğiniz yerlere yolluyor.

1341509163_theelderscrollsvskyrimhdduvarkad.jpg

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.The Sims: The Sims serileri de size sonsuz sayıda yapacak iş sunuyor. Serideki oyun sayısı oldukça fazla, ancak 3 ana oyuna bağlı kalmanızı tavsiye ediyoruz. Bu 3 oyun Windows ve Mac OS X'de oynanabiliyor. The Sims'de ne yapacağınız size kalmış. Hayalinizdeki evi yapın, postacıyı duvarlar arasına sıkıştırın veya arkadaşınızın eşini elinden alın.

1341507588_the-sims-2-3401.jpg

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

RollerCoaster Tycoon: Kendi Roller Coaster'ınızı yapmanın ne kadar keyifli olabileceğini ortaya çıkaran oyunun 2. sürümünde eklenen CoasterCam ile kendi Roller Coaster'ınızı sürebiliyordunuz.

1341507830_rollercoastertycoon3platinumprofilelarge.jpg


Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Elite: 1984'de David Braben ve Ian Bell tarafından BBC Micro ve Acorn Electron bilgisayarlar için geliştirilen uzay ticareti simülasyonu Elite, oyun tarihinin en çok sevilenleri arasında bulunuyor.

1341508480_elite-space-station.jpg

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Championship Manager ve Football Manager: Orijinal Championship Manager, Sports Interactive tarafından geliştiriliyordu. Ardından Intelek'in kontrole aldığı oyun, şu an SI Games tarafından geliştiriliyor. Eidos'tan ayrılan şirket, şu an Football Manager serilerini geliştirmeye devam ediyor.  Oyun, boş zamanınızı harcayabileceğiniz oyun içi ve dışı simülasyon özelliklerine sahip. Oynamaya başladıktan sonra onu her zaman bir pencerede açık tutmaya başlayacağınızı garanti edebiliriz.

1341508766_football-manager-2012-cover.jpg


Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.