Oyun

Call of Duty 9 mu çıkıyor?

Treyarch firması, Black Ops oyunun ardından yeni bir Call of Duty oyunu için iş ilanları vermeye başladı.


Treyarch firması genellikle büyük ilgi gören filmlerin oyununu yapmaktadır. Ayrıca popüler bir oyun serisi olan  Call of Duty'nin bazı oyunlarının yapımcılığını yapmıştır.
Gamerzines'in ortaya attığı habere göre de, Treyarch firmasının internet sitesinden verdiği bir iş ilanı ile Gameplay Combat Designer aradığına işaret ediyor.

Ayrıca stüdyonun bir de kod yazılımcısı aradığı ve yeni Call of Duty'nin modlarını hazırlatmayı planladığı düşünülüyor. Bu iş ilanı ilki kadar spesifik değil. Zira ilk ilana baktığımızda iki ayrı dalda, oynanış ve savaş mekaniklerinin tasarımı için insanların işe alınacağı görülebiliyor.

Treyarch'ın patronu Mark Lamia, geçtiğimiz yıl verdiği bir röpörtajda Treyarch'ın tamamıyla  Call of Duty oyunlarına adanmış bir stüdyo olduğunu belirtmişti. Doğal olarak iş ilanlarının Call of Duty 9'u işaret ettiği de netleşmiş oluyor.

Call of Duty 9'un (Ya da herkezin bildiği ismiyle Black Ops 2) 2012 yılından önce piyasaya sürülmesi beklenmiyor.

Yorumlar
Misafir
bu oyunu tum sırketler hısselerını satın alıyo trecet ın hısse payı %10 dur nıfıtınınkı %32.2 dır ve bır suru oyun fırıması daha var tabıkıde bu oyun bıtmez ınsallah call of duty 80 i de goruruz ben olmaden su cal of dutuy bıtın ole olim içim rahat etsın yoksa mezarda dönerim cıkar oyunu alıp oynarım sonra mezara yenıden yatarım gene cıakrsa gene cıkarım :D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.