Oyun

Call of Duty: Advanced Warfare başarılı olamayabilir

Analistler Call of Duty: Advanced Warfare'in satışının düşük olacağı yorumunda bulunuyorlar. Peki sizce de öyle mi olacak?

Call of Duty: Advanced Warfare başarılı olamayabilir

FPS dünyasında adından sıkça bahsettiren, Activision'ın gözde oyun serilerinden biri olan Call of Duty için yeni bir analiz sonucu ortaya çıktı. Klasikleşen seri, Modern Warfare 2 oyunundan sonra, eski oyunları ısıtıp ısıtıp önümüze getirse de, oyunun hayran kitlesinin büyük katkısı ile dilediği satış rakamlarını fazlasıyla yakalamıştı. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Call of Duty: Ghosts ile bu tepkiler çoğalmıştı. Yapılan analizlere göre, önümüzdeki Kasım ayında bizlere sunulacak olan Call of Duty: Advanced Warfare; Call of Duty: Ghosts'tan %15 daha az bir satış rakamına ulaşacak. Call of Duty: Ghosts, 20 milyonluk bir satış rakamına ulaşmıştı. Bu da demek oluyor ki, Call of Duty: Advanced Warfare 17 milyon gibi bir satış oranı yakalayacak. Yenilenen oynanış ile karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun için, analistlerin düşüncesi böyle iken, siz bu durum karşısında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.