Oyun

Call of Duty: Advanced Warfare için ilk ek paket detaylandırıldı

Palyaço korkusu olanlar dikkat!


Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Advanced Warfare için piyasada olacak olan ilk ek paket Havoc, geliştirici ekip tarafından detaylı bir video ile bizlerle buluştu.

Bu ek paket ile birlikte; Core, Drift, Sideshow ve Urban isimlerinde dört adet yeni harita bizleri bekliyor. Slideshow haritası ile dikkatimizi çekerken, özellikle palyaço korkusu olanlar için bir uyarı yapalım. AE4 isimli yeni bir silah oyuna eklenirken; hepimizin merakla beklediği Exo Zombies modu da bu ek paket ile bizlere sunulacak. John Malkovich, Jon Bernthal, Rose McGowan ve Bill Paxton ünlü karakterleri ile 4 kişilik bir ekip ile bu sefer teknolojik zombilere karşı vereceğimiz mücadele daha bir zorlu olacak gibi gözüküyor. 27 Ocak tarihinde Xbox 360 ve Xbox One için piyasada olacak olan ek paketin, diğer platformlar için kesin bir tarih verilmedi. Season Pass kullanıcılarının ücretsiz erişebileceği paket, tek olarak ise 14.99 Dolar etiket fiyatı olacak. Eğer ki bütün ek paketleri almayı planlıyorsanız; 49.99 dolar ile season pass almanız sizi 10 dolar kâr yapmanızı sağlayacaktır.Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.