Oyun

Call of Duty: Black Ops 4 Battle Royale modu detaylandırıldı!

Call of Duty: Black Ops 4'ün Battle Royale modu Blackout için iki dakikalık bir fragman yayınladı.


Activision ve geliştirici Treyarch Call of Duty: Black Ops 4'ün Battle Royale modu Blackout için iki dakikalık bir fragman yayınladı.

Bu sene oyunda yer alan senaryo modunu kaldıran geliştiriciler, onun yerine oyuna ilgi çekici rekabetçi modlar koymayı tercih ettiler. Blackout modunu alan Battle Royale modu ise bu modlar arasında en merak uyandıran mod olmayı başardı.

Ek olarak Call of Duty'nin resmi hesabından yayınlanan bir görsel ise Blackout modunun nasıl bir haritaya sahip olacağını gösteriyor. Call of Duty tarihinin en büyük haritası olduğu söylenen bu haritada 80 oyuncu Battle Royale deneyimi yaşayacak.

Call of Duty: Black Ops 4 Battle Royale modu detaylandırıldı!

Seri, sadece Battle Royale türü ile ne kadar ileriye gidebilir hep beraber bekleyip göreceğiz ancak senaryo modunun bir kenara atılmış olması açıkçası birçok hikaye sever oyuncuyu sinirlendirmeye yetti. Battle Royale modunun beta aşamasına gelecek olursak;

Blackout betası 10 Eylül'de PlayStation 4'te başlayacak ve 14 Eylül'de Xbox One ile PC kullanıcıları da bu betaya erişebilecekler. Beta 17 Eylül'de tüm platformlar üzerinden sona erecek. Call of Duty: Black Ops 4 ise resmi olarak 12 Ekim 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için raflardaki yerini almış olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.