Oyun

Call of Duty: Black Ops Cold War ilk fragman geldi

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Call of Duty: Black Ops Cold War oyunundan ilk fragman geldi.

Call of Duty: Black Ops Cold War ilk fragman geldi

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War sürpriz bir şekilde geçtiğimiz hafta duyurulmuş ve oyunla ilgili bilgiler paylaşılmıştı. Şimdi oyundan ilk fragman geldi. Adeta bir film havasında tasarlanan fragmanda oyunun isminde de anlaşılacağı üzere 1980 yıllardaki Soğuk Savaş döneminde geçiyor. Treyach Studios ve Raven Software işbirliği ile geliştirilen oyun yine aksiyon öğeleri ve çatışma sahneleri ile dikkat çekecek gibi görünüyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War ilk fragman geldi

Soğuk Savaş döneminin simgeleri olan Doğu Berlin, Vietnam ve KGB gibi unsurları barındıran oyunda dönemin ABD Başkanı Ronald Reagan da yer alıyor. Oyun sadece senaryo modu ile değil aynı zamanda Warzone, Zombies ve çok oyunculu modlarına da sahip olacak. Oyun hem PC, hem PlayStation hem de Xbox sürümü ile piyasaya sürülüyor.

13 Kasım'da raflardaki yerini alacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War üç farklı paket olarak satışa sunuluyor: Standart, Cross-Gen ve Ultimate. Bu üç paketin yurtdışı fiyatları ise sırasıyla 60, 70 ve 90 dolar olarak açıklandı.

Oyunun yayımlanan ilk fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

Yorumlar
Krtl
3-5 sene sonra fiywtı düşünce oynarız artık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.