Oyun

Call of Duty: Black Ops: Declassified'de onlar olmayacak!

PS Vita'nın en gözde oyunlarından birisi olacak!

Call of Duty: Black Ops: Declassified'de onlar olmayacak!

Dünyanın en iyi FPS oyun serilerinden olan Call of Duty'nin PS Vita için gelen versiyonun hakkında geçtiğimiz saatlerde yeni detayler gelmeye başladı. Call of Duty: Black Ops: Declassified adıyla 13 Kasım’da Activision tarafından raflardaki yerini almak için hazırlanacak.

Oyun günümüzde PS Vita için çıkmış oyunlar arasında ayrı bir konuma sahip olacak. Bunun sebep olan ise oyundan beklenen grafik, ses, ışıklandırma efektleri ve oyun içi senaryosu gibi etkenler olacak.

1349769975_blopsdeclassified.jpg
Oyunda bu sefer Zombi modunun bulunmayacağı belirtilen konular arasında. PS Vita'nın en gözde oyunlarından birisi olmaya gelen Devlassified hakkında Activision’un halkla ilişkiler sorumlusu Dan Amrich şu açıklamaları yaptı: “Yapmayı istediğiniz şeyler vardır. Bir de yapmanız gereken şeyler. Ama günün sonunda gerçekçilik ağır basar ve insanların ulaşmak istediği şey de gerçekçiliktir.” dedi.

Nihilistic Software'in imzasının bulunduğu bu oyunda zombi modu bulunmaması, Call of Duty oyunlarında bir ilk olarak karşımıza çıkıyor. Daha çok multiplayer ağırlıklı olması beklenen bu oyunun 13 Kasım'da gelmesini beklediğimizi tekrar hatırlatalım. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri video ile başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.