Oyun Activision’ın Call of Duty için üç senelik geliştirme aşamasının sunduğu olanakları gözler önüne serecek; geliştirici Treyarch tüm oyun modlarında bir çok yeniliğe ek olarak Call of Duty tarihindeki en içerik zengini oyunu yarattı. Tüm modlarda çevrimiçi oyundan seçim bazlı oynanışa, bir çok yeni kişiselleştirme özelliğinden eksiksiz eSpor entegrasyonuna, bonus oyunlara ve fazlasına kadar bir çok yeni nesil özellik oyuncuları bekliyor.

Black Ops III’nin Treyarch’taki bizler için gerçek anlamda bir sevgi ürünü olduğunu dile getiren Treyarch Stüdyo Şefi Mark Lamia, “Ekibimle gurur duyuyorum, daha en baştan yaratıcılığımızı, ortaya koyduğumuz işi ve teknolojilerimizi sınırlarımıza kadar zorlayarak yeni nesil platformlar için Black Ops III’ü geliştirmeyi başardılar” dedi.

Call of Duty: Black Ops III oyuncuları biyo-teknolojilerin sibernetik geliştirmelerle birleşerek yeni bir tür Black Ops askerinin ortaya çıkmasına neden olduğu, en yeni teknolojilerin hükmettiği geleceğin dünyasına götürüyor. Yüksek teknoloji ürünü silahlar ve güçlü biyo-teknik yeteneklerle donanmış 2065’in askerleri insan veya mekanik her türlü düşmanla başa çıkabilecek ekipmanlara sahip olacak ve oyuncular ister tek başlarına, ister dört oyuncuya kadar işbirlikli olarak adrenalin yüklü bir anlatımın keyfini çıkaracaklar. Treyarch’ın hikaye anlatıcıları günümüzün bilimsel keşifleri ve gelişimlerinden esinlendikleri geleceğe dair bu çarpık ve karanlık bakışlarında olabildiğine sert oldular.

”Call of Duty: Black Ops III’ün çıkışı PlayStation® için yeni bir dönemi temsil ettiğinin altını çizen Sony Computer Entertainment America Yayıncı ve Geliştirici İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Adam Boyes, “Birkaç ay önce oyunun çokluoyuncu betasının gördüğü inanılmaz ilgi hayranlarımızın seriye olan ilgilerini ve Black Ops III’ten beklentilerini gösteriyor,” diyor “Bu, hayranlarımızın istediği oyun ve biz de Call of Duty’i yeni evi olan PlayStation®4’te karşılamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.