Oyun

Call of Duty Ghosts 2, Serinin Yeni Oyunu Olabilir

İngiltere merkezli bir oyun dergisi Call of Duty Ghosts 2 sızdırması yaptı

Call of Duty Ghosts 2, Serinin Yeni Oyunu Olabilir

Infinity Ward, geçtiğimiz haftalarda yaptığı yeni Call of Duty duyurusu ile oyuncuları ciddi şekilde heyecanlanmış ve bu kitle arasında yeni oyunun hangisi olacağı ile ilgili tartışmaların da alevlenmesine neden olmuştu. Bir kesim Ghosts serisini, bir diğer kesim ise Modern Warfare serisini beklerken, konuyla ilgili olası bir sızıntı haberi gündeme düştü. Call of Duty Ghosts 2, serinin yeni oyunu olabilir.

cod-ghosts-2.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

İngiltere merkezli Games TM adlı derginin yeni sayısında çıkan bir detay bütün dikkatleri üzerine çekti zira, derginin yeni sayısında Call of Duty Ghosts 2 adı açık bir şekilde ifade ediliyor ve hatta çıkış tarihi bile verilmiş durumda. Infinity Ward'ın bu seneki oyununun CoD Ghost 2 olmal olasılığı daha güç bir hal aldı. Dergide geçen bir diğer bilgi ise oyunun çıkış dönemi hakkında zira Ghosts 2'nin Kasım 2016'da piyasaya sunulacağı bilgisi dergide açık bir şekilde yer alıyor.          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.