Oyun

Call of Duty Ghost'un PC sistem gereksinimleri şok etti!

İşte oyun severleri şaşırtan o sistem gereksinimleri!


Tüm zamanların en iyi FPS oyunları arasında yer alan Call of Duty serisi yeni oyunlarıyla gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ön tanıtımı yapılan yeni Ghosts serisi için yeni görsel ve oynanış videoları yayınlandı. Multiplayer modundan gelen video izleyenleri heyecanlandırdı.

Geliştiricileri Infinity Ward ve Activision tarafından Modern Warfare 3 ile karşılaştırıldığında 30 yeni silahve 20 yeni killstreak'ın yer aldığı detaylardan kaçmıyor. Oyun severleri yeni multiplayer moduyla birlikte haritalarda oldukça ilginç sürprizler bekliyor. Yapım yıkılan virane bölgelerde geçen, kırılma dökülmenin bol olduğu, Battlefield 3'ü aratmayan keyifli bir harita ile geleceğe benziyor.

1381309001_featuredimage-ghost.jpg

Oyunun sistem gereksinimleri geçtiğimiz saatlerde Nvidia GeForce'un resmi sitesinde açıklanırken. Gereksinimler oyun severleri şok etti. Özellikle oyun için istenilen 6GB'lık RAM kullanıcıların hiç beklemediği bir detaydı. Diğer yandan 50GB boş HDD alanı istemesi yine kullanıcıların hayallerini yıktı diyebiliriz. Sözü daha fazla uzatmadan Ghost'un sistem gereksinimlerine göz gezdirelim.

Call of Duty Minimum Sistem Gereksinimleri

- Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
- Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ ya da daha iyisi
- 6 GB RAM
- 50 GB'lık boş hard disk alanı
- NVIDIA GeForce GTX 550 Ti / ATI Radeon HD 5870 ya da daha iyisi
- DirectX uyumlu ses kartı
- DirectX 11
- Aktivasyon ve online modlar için internet bağlantısı

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.