Oyun

Call of Duty Warzone Solos yayınlandı!

Infinity Ward kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan Call of Duty Warzone için yeni bir mod yayınladı. İşte Call of Duty Warzone Solos hakkındaki detaylar.

Call of Duty Warzone Solos yayınlandı!

Activision ve Infinity Ward işbirliğiyle geliştirilen F2P tarzındaki Call of Duty Warzone geçtiğimiz hafta kullanıcıların deneyimine sunulmuştu. Koronavirüs yasakları nedeniyle pek çok kişinin evinde geçirdiği şu günlerde ilaç gibi gelen oyun çok kısa bir süre içerisinde 15 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.

Oyunun bu kadar çok talep görmesi Activision ve Infinity Ward’ın da yüzünü güldürdü. Bu bağlamda oyun severlerden gelen talepleri göz önüne alan geliştirici ekip oyuna Solos isminde yeni bir mod ekledi.

Call of Duty Warzone Solos yayınlandı!

Call of Duty Warzone Solos temel olarak battle royale dinamiklerine dayanıyor. Bu moddaki en önemli fark ise oyuncuların tamamen yalnız başlarına savaşıyor olmaları. Yani haritadaki 149 oyuncuya karşı tek başınıza hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Bu arada bilmeyenler için hatırlatalım. Oyunda çapraz platform desteği de bulunuyor. Yani PS4, Xbox One ve PC oyuncuları aynı harita üzerinden kozlarını paylaşıyorlar.

Burada konsol tarafındaki oyuncuların avantajsız olduğunu söylemek yanlış olmaz. Çünkü gamepad ile aim almak, mouse ile aim almaktan çok daha zor. Dolayısıyla imkanınız varsa Call of Duty Warzone’u PC üzerinden deneyimlemenizi tavsiye ederiz. Çünkü konsol tarafında karşınıza gelen PC oyuncularına karşı çok fazla şansınız olmayabilir.

Yorumlar
Melikşah
Ben katılmıyorum. Gamepad ile de gerçekten güzel oynıyan arkadaşlar var. O kadar da sorunlu değil. Aim konusundada baxen bizden bile başarılı olabiliyorlar. Oynamak istiyen varsa eklesin #roderein
Cevapla
okimos
cross seçeneğini kapatabiliyorsunuz .
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.