Ciddi oyuncular için geliştirildi! Logitech Pro X inceleme

Logitech’in gerek tasarımı, gerekse de sunduklarıyla oyunculara level atlatacak olan yeni kulaklığına göz atıyoruz. İşte Logitech Pro X inceleme.

Ciddi oyuncular için geliştirildi! Logitech Pro X inceleme

Oyun ekipmanı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz Logitech diyebiliriz. Ülkemizde de önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan Logitech, 7’den 70’e kadar hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Genel olarak aklınızda belli bir fiyat aralığı varsa aradığınız oyun ekipmanını Logitech’te bulmanız pek de zor değil. Örneğin bir oyuncu mouse’u için 200TL’lik bir bütçeniz varsa Logitech’in geniş ürün yelpazesi içerisinde kendinize uygun bir mouse bulabilirsiniz. Aynı şekilde profesyonel anlamda bir ekipman arıyorsanız Logitech size bunu da sunacaktır. Aynı bugün inceleyeceğimiz Pro X modelinde olduğu gibi.

Ciddi oyuncular için geliştirildi! Logitech Pro X inceleme

Logitech Pro X isminden de anlaşılacağı üzere profesyonel oyunculara hitap eden bir ürün. Dolayısıyla fiyatı da buna göre şekillendirilmiş. Dilerseniz aşağıdan Logitech Pro X incelememize göz atabilirsiniz.

Hemen dip not olarak belirtelim. Logitech Pro X oyun kulaklığı hali hazırda ülkemizde 1200 TL gibi bir fiyattan satılmakta. Elbette 3 aşağı, 5 yukarı daha ucuza ya da pahalıya satan yerlere rastlamanız mümkün.

Lakin genel olarak nitelendirecek olursak Logitech Pro X sunduklarına göre fiyatını hak eden bir ürün. Özellikle de mikrofon tarafından kalitesini sonuna kadar hissettiriyor. Kulaklığın en büyük dezavantajı ise kablolu olması.