Oyun

Counter-Strike Global Offensive Kış Güncellemesi Detaylandı

Dünyanın en çok oynanan online oyunlarından biri olan Counter Strike Global Offensive için kış güncellemesi detaylandırıldı


Dünyanın en çok oynanan online oyunlarından biri olan Counter Strike Global Offensive için kış güncellemesi detaylandırıldı. Bu güncelleme ile oyuna bazı yenilikler geliyor.

1449684326_counter-strike-global-offensive.jpg

Counter-Strike Global Offensive Kış Güncellemesi Detaylandı

Counter Strike Global Offensive, diğer adıyla CS:GO için duyurulan kış güncellemesi ile yılların eskitemediği tabancalardan olan Desert Eagle, yerini R8 Revolver modeline bırakacak. 

1449684733_counterstrikeglobaloffensiverevolver1.png

Holiday Cheer alanında düzenlemeler yapıldı. Hediyeler artık satın alınabilir durumda. Hediye listesi de 15 Ocak tarihine kadar görüntülenebilecek. Oyuna Desert Eagle yerine gelen R8 Revolver için Revolver Case eklendi. 2016 için hizmet madalyaları oyuna dahil edildi. 31 Aralık tarihine kadar alınan Global General rank ödülleri yeni yılın madalyaları ile değişecek.

Competitive Matchmaking modunda C4 bombasının zamanlanmaları 1:55 ve 0:40 olarak değiştirildi. CSGO Major Championship modları için de yeni zamanlamalar eklendi. Elites, Fiveseven, Glock, P2000, P250, Tec9, USP, CZ75a gibi silahlar için hareket halindeki isabet oranı düşürüldü.

Diğer detaylara bu link üzerinden erişebilirsiniz.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.