Oyun

Counter-Strike Online Türkiye’ye geliyor!

FPS’lerin kralı Counter-Strike Online Türkiye’ye geliyor!

Counter-Strike Online Türkiye’ye geliyor!

NEXON Avrupa, efsanevi FPS oyunu Counter-Strike Online'ı Türkiye'de hizmete sunup Kapalı Beta testlerine açtığını gururla duyuruyor.

Counter-Strike Online, CS olarak da tanınan, dünyanın en ünlü FPS oyunu Counter-Strike'ın çevrim içi versiyonu. Orijinal oyun geçen yıllar içerisinde popülerliğini yitirmediği için NEXON Kore ve Valve Corporation,2007 yılında, oynaması ücretsiz özel bir FPS olacak Counter-Strike Online'ı üretmek için bir araya geldi. Piyasaya giriş yaptığında hızla fenomen haline gelen Counter-Strike Online artık Türkiye'deki hayranları için de hazır.

1362142755_csoturkiye.jpg

Counter-Strike Online atasının karakteristik unsurlarını taşımanın yanı sıra, çeşitli karakter gelişimi özellikleri, silah kişiselleştirmeleri ve Zombi modlarını içeren yeni hikaye akışı gibi yepyeni özellikler içeriyor.

NEXON Avrupa Oyun Yayınlama Direktörü Holger Zimmermann, "Bu kadar sembolik bir oyunu Türkiye'ye getirdiğimiz ve ülkedeki CS hayranlarıyla buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Counter-Strike Online'ı uzun süre beklemiş olanlardan Kapalı Beta testine katılmalarını ve Türkiye'deki hizmetimizle ilgili, çok önem verdiğimiz fikirlerini bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz" dedi.

1362142831_cso2.jpg

NEXON Avrupa Kapalı Beta sürecini 5 Mart tarihine kadar sürdürecek. Oyun tüm kullanıcılara açılmadan önce neye benzediğini görmek isteyen CS hayranları, gerekli olan Beta Anahtarını resmi Facebook ve Twitter sayfalarından edinebilirler.

Facebook'tan katılmak için CSO Türkiye hayran sayfasına (www.facebook.com/CounterstrikeOnlineTurkiye) girip bir arkadaşınızı da etiketleyerek yorum yapabiliyor ve Beta Anahtarı isteğinizi belirten bir mesaj gönderebiliyorsunuz.

1362142978_cso3.jpg

Twitter için ise sadece CSO Türkiye hesabını (www.twitter.com/CSOTurkiye) takip edebilir ve mesaj ile gönderilecek Beta Anahtarını kapabilirsiniz.

Facebook ve Twitter üzerinden başvuran her kullanıcı iki adet Beta anahtarın sahibi oluyor!

Yorumlar
nuri
Ah Nexon ah keske Nexon getirmeseydi bu oyunu ah ah
Cevapla
o adam
çok iyi oldu çok da güzel oldu tamam mı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.