Oyun

Crytek Homefront’un isim hakkını satın aldı!

THQ’nun iflası üzerine en büyük oyun firmalarından olan Crytek Homefront’un isim hakkını satın aldı.

Crytek Homefront’un isim hakkını satın aldı!

1359150322_homefront.jpg
Bildiğiniz üzere THQ iflasını duyurduktan sonra elinde bulunan isim haklarını ve en güzel projelerini satışa çıkardı. Bu kafileye de nihayet Homefrond’da dahil oldu.

Daha önce oyunun 2. Versiyonu için THQ ile çalışacağını duyuran oyunun isim hakkını geçen günlerde Crytek satın alarak bünyesine katmıştı. Şimdi ise Homefront için yapılan açıklamaları veriyoruz.

Oyunlardan sorumlu Genel Müdür Nick Button; “Daha ilk günden başlayarak Homefront 2'ye inanmış ve kendini bu projeye adayarak oyunu bambaşka boyutlara taşıyabilecek, Crytek ile özdeşleşmiş kalite ve yenilikçiliğe ulaştıracak azimli bir takım çalışmasına şahit olduk. Oyunun geliştirilmesine yönelik hiçbir değişiklik olmayacak. Biz oyunu tamamlayıp oyun severlerle paylaşacağımız günü iple çekiyoruz

Crytek Ceo’su Cevat yerli; “Homefront 2'yi geliştirmek üzere anlaşmaya vardığımız ilk zamandan bu yana serinin hem heyecan verici hem de hayranlık uyandırıcı bir potansiyele sahip olduğuna inandık. THQ ile daima olumlu bir işbirliğimiz oldu. Geçtiğimiz iki sene boyunca THQ'nun bize gösterdiği desteğe teşekkür ediyoruz ve yakın zamanda yaşanan olaylardan etkilenen herkesin duygularını paylaşıyoruz”

Bu açıklamalardan anlaşılacağı gibi artık Homefront için yepyeni bir soluk ve yepyeni bir kalite bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.