Oyun

Crytek’ten yeni açıklamalarda bulundu

Ryse 2'nin adı yeniden dolaşmaya başladı

Crytek’ten yeni açıklamalarda bulundu

Crytek, Ryse: Son of Rome'un çıkışına az bir süre kala, yaptığı açıklamalar ile akıllardaki sorunları gidermeye devam ederken, akıllarda soru da bırakmayı ihmal etmiyor. Crytek firmasından görev alan Brian Chambers'a yönetilen sorular ile bu durumu tekrar yaşadık. 

İlk olarak Xbox One için piyasaya çıkan Ryse: Son of Rome'un, PC versiyonu ile ilgili herhangi bir optimizasyon hatasının olmayacağını belirtildi. Hatırlarsanız; birçok oyun direkt olarak konsol sürümü port edildiği zamanlarda, PC platformu için bu durum felakete yol açıyor. Performans hataları, görsel sorunlar gibi dertler ile uğraştığımız bu oyunlar yüzünden de, bu tür oyunlara biraz daha temkinli yaklaşmamız gerekiyor. Fakat Chambers, yaptığı açıklama ile yüreklere su serpti diyebiliriz. İkinci konumuz ise Ryse 2 oldu. Daha önce Cevat Yerli'nin yaptığı açıklamalar ile böyle bir oyunun çıkabileceğini ve bu sefer PlayStation platformuna da geliştirebileceklerini belirtmiştik. Bu konuda da sorulara cevap veren isim, henüz Crytek ve Microsoft'tan kesin bir açıklama gelmediğini; bu yüzdende soruyu cevaplayamayacağını belirtti. Ryse 2 dedikoduları devam ederken böyle bir cevap, akılda soru işareti bıraktı. Ryse: Son of Rome; PC platformu için 10 Ekim tarihinde piyasada yerini alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.