CS:GO Graffiti Box Grafiti Kasası Nedir? Kaç paraya alınır?

CS:GO oyuncuları arasında son günlerde en çok konuşulan konu kuşkusuz CS:GO Graffiti Box'ların oyuna dahil olması. Peki, nedir bu Graffiti Box / Graffiti kutuları ve fiyatları ne kadar?

CS:GO Graffiti Box Grafiti Kasası Nedir? Kaç paraya alınır?

Geçtiğimiz gün Valve şirketinin yaptığı duyuruyla birlikte CS:GO kutularına bir yenisi eklendi. CS:GO'da artık Graffiti Box yani Graffiti Kutuları da açılabilecek. CS:GO Pala Kasası, Kroma kasaları, Gama Kasaları gibi oyun içi item kazanmak için açtığınız kutularla aynı mantıkta açabileceğiniz yep yeni kasalardan bahsediyoruz, bir farkla, CS:GO'nun bildiğimiz kasalarında olduğu gibi anahtar kullanmayacaksınız. 

CS:GO Graffiti Box / Grafiti Kasaları ne kadar?

Halihazırda CS:GO kasa açılımlarında kullandığınız anahtarların CS:GO Graffiti kasalarında kullanılmadığından bahsetmiştik, o nedenle kasalar diğer kasalardan pahalı. Steam pazar alanında ilk gün akıllıları ve ne olduğunu anlamadan alışveriş yapanlar nedeniyle satış fiyatı 30 TL den başlayan Graffiti Boxlar şu anda oratlama 6.40 TL civarından satılıyor. 

1475952869_cs-go-graffiti-box-kutusu-fiyatlari.jpg

CS:GO Graffiti Box / Graffiti Kasalarından neler çıkıyor?

Aslında gönül isterdi ki diğer CS:GO kasalarında olduğu gibi her kasadan "Son Derece Nadir Özel Bir Eşya!" çıkma ihtimali olsun, malesef bunu söyleyemiyoruz. CS:GO Graffiti Kasalarından oyun içerisinde sağa sola spreyleyebileceğiniz grafiti görsellerinden başka bir item çıkmıyor. 

Deneme amaçlı sizler için 1 adet Graffiti Box açılışı yaptık. İşte siz okuyucularımızın şansına Graffiti Kasasından çıkan sprey görünümü.

1475953462_cs-go-graffiti-box-kutusu-ganimeti.jpg