Oyun

Cyberpunk 2077 için ikinci yama da geldi

Cyberpunk 2077 oyunu için yeni bir yama geldi. Hem PC hem PlayStation sürümü bu yeni yama daha kararlı hale gelecek.

Cyberpunk 2077 için ikinci yama da geldi

Büyük sorunlarla çıkan ve hem PC hem de konsol sürümü hatalarla dolu olan Cyberpunk 2077 oyunu için yeni bir yama yayınlandı. CD Projekt Red firması tarafından geliştirilen oyunun PlayStation ve PC sürümleri için ayrı ayrı yayınlanan yama bir dizi hatayı gideriyor.

Cyberpunk 2077 için ikinci yama da geldi

Yaklaşık 1 hafta önce oyunun ilk yamasını yayınlayan geliştirici firma Hotfix 1.05 yamasını da kullanıma sundu. Bu yeni yamada birçok hatanın düzeltilmesi ve bazı iyileştirmeler yer alıyor. Düzeltilen hatalarla ilgili olarak uzun bir liste yayınlayan CD Projekt Red, görevlerde yaşanan çeşitli hataları giderdiğini duyurdu. Ayrıca çatışmalarda garip hareketler yapan NPC'lerin tepki süresi geliştirildi. Oyunun kararlılığının da artırıldığı yama aynı zamanda çökmelerin de önüne geçiyor.

Özellikle PlayStation kullanıcılarını çileden çıkaracak kadar büyük hatalar bulunan oyun PlayStation Store'dan da kaldırılmıştı. Sony yaptığı açıklama ile isteyenlere oyunun parasını iade edeceğini de duyurmuştu.

Cyberpunk 2077'nin PlayStation ve PC sürümlerine gelen yama ile ilgili detaylı bilgiyi yapımcı firmanın internet sitesinde bulabilirsiniz. Oyuna zaten sahipseniz yamanın otomatik olarak indirildiğini de belirtelim.

YouTube kanalımız için incelediğimiz oyunla ilgili görüşlerimizi aşağıdaki imaja tıklayarak izleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.