Oyun

Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteğine sahip olacak!

Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihi E3 2019 etkinliğinde duyuruldu. Buna ek olarak oyun Türkçe dil desteğine de sahip olacak!

Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteğine sahip olacak!

Geliştirici CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'nin 16 Nisan 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun Steam'de 249,00 TL'den ön siparişe açıldı ve Steam sayfasında belirtilene göre Türkçe arayüz ve altyazı destekleyecek.

Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteğine sahip olacak!

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş.

Karakterinin sibergereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştir; kararların hikâyeyi ve dünyayı değiştirdiği devasa bir şehri keşfet. Sibernetik güçlendirmelerle donanmış bir siberhaydut ol ve Night City sokaklarında kendi efsaneni yarat.

Keanu Reeves sürprizi

Oyunun en ilginç yönlerinden biri de yeni fragmanla beraber hikayeye katılan Keanu Reeves oldu. Oyunda yen ibir karakter olan Reeves ile birlikte maceralara atılabileceksiniz. 

Görsel, kompleks yapı ve derinlik anlamında yeni standartlara imza atan Night City’nin devasa açık dünyasına adım at. Şimdiye kadarki en riskli işini al ve ölümsüzlüğün anahtarı olan bir implant prototipinin peşine düş.

Yeni fragmanı yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Yorumlar
MuzafferÇELİK
Yarım yamalak ingilizce ve Türkçe ile ancak tarzanca konuşursunuz... " şeehip ölecek " "şeehip ölecek "
Cevapla
Bekir Çelik
Huuuuhuuu işte güzel bir haberrrr
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.