Oyun

Dark Souls 2'nin hangi platformalara geleceği belli oldu

Sizi sinirden deli edecek Dark Souls serisinin 2. oyunu şimdi yeni nesil konsollara geliyor!

Dark Souls 2'nin hangi platformalara geleceği belli oldu

Bandai Namco sabah saatlerinde Dark Souls 2: Scholar of the First Sin'i PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için duyurdu. 3 Nisan 2015 tarihinde Avrupa'da, 7 Nisan 2015 tarihinde ise Amerika bölgesinde çıkışını yapacak olan Dark Souls 2: Scholar of the First Sin, içerisinde Dark Souls 2'yi ve Dark Souls 2 için çıkmış olan 3 adet ek paketi bulunduracak.

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin ile birlikte gelecek olan Dark Souls 2, tüm konsollar ve PC platformunda daha geniş bir hikaye düzenine sahip olacak. Oyun dengesini daha da ortalayan yeni sistemler ile gelecek olan Dark Souls 2: Scholar of the First Sin'de ayrıca daha fazla NPC de bulunacak. Dark Souls 2: Scholar of the First Sin'in PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri grafiksel olarak, ses dizaynı olarak ve oyun performansı olarak gelişmeler içerek iken oyunun çoklu oyuncu modunda da daha fazla oyuncu sayısı desteklenecek. Ayrıca tüm bu geliştirmeler eski Dark Souls 2 oyuncularına da bir güncelleme yolu ile gelecek. Haberimizin bir sonraki sayfasından Dark Souls 2: Scholar of the First Sin için yayımlanan görsellere göz atabilirsiniz. Ayrıca bir sonraki sayfalarda ise karşılaştırma görselleri bulunuyor.

Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.