Oyun

Daylight'tan korku salan yepyeni bir video geldi!

Son zamanların beklenen korku oyunu için gelen video ürküttü!

Daylight'tan korku salan yepyeni bir video geldi!

Bir gün hastanede gözlerini açıp, etrafınızda kimsenin olmadığını, elektriklerin kesik tüm dünyanın etkileşimsiz bir şekilde bulunduğu, herhangi bir hareketin olmadığını görseniz ve tek ışık kaynağınız cep telefonunuz olsa ne yapardınız? İşte son yılların en kaliteli korku yapımlarından olmasını beklediğimiz Daylight için yepyeni video geçtiğimiz saatlerde adrenalin salgılamaya geldi.

Sessizce karanlıkta ilerlerken arkanızdan gelen garip ürküten bir ses ile karşı karşıya kaldınız. Bu ve bunun gibi yüzlerce sahnelerden anbean korkarak oynayacağınız Daylight zaman zaman 2013 yazında oyun severlerin çok sevdiği Outlast'ı hatırlatıyor. 

1389026540_2.jpg

2014 yılının başında PC ve PlayStation 4 için hayatımıza girecek olan Daylight için gelen videolara bir yenisi daha eklenmiş oldu.  Unreal Engine 4 oyun motorunun gücünü arkasına alan bu yapım 2014 yılının en çok oynanacak oyunları arasına girmeye hazırlanıyor. Bakalım kullanıcıların yeni gelen video için yorumları ne olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.