Oyun

Days Gone kapak tasarımı ortaya çıktı!

Days Gone'in kapak görseli sızdırıldı. Kapak oldukça sade ve hoş bir tasarıma sahip. İşte detaylar!

Days Gone kapak tasarımı ortaya çıktı!

PlayStation 4'ün 2019'da çıkacak olan özel oyunu Days Gone'in kapak görseli sızdırıldı. Kapağın oldukça sade ve hoş bir tasarıma sahip olduğunu belirtmeden geçmek istemem. Peki oyun bizlere hikayesel olarak neler sunacak?

Days Gone, küresel bir salgının iki yıl sonrasındaki yıkımı konu alıyor. Açık dünya olacak oyunda ödül avcısı Deacon St. John'un kontrolünü ele alıyoruz. Hayatta kalma mekaniklerine sahip Days Gone bizleri bambaşka bir dünyaya davet ediyor. 

Yapım The Last of Us ile oldukça benzer bulunduğunu için eleştiri oklarının hedefi oldu. Ancak ben öyle düşünmüyorum. En azından bizlere gösterilen oynanış videoları kapsamında.

Konuya tekrar dönecek olursak; salgından etkilenmiş agresif hayvan zombiler ise işlerimizi oldukça zorlayacak. Evet, bu oyunda hayvan zombiler de bizleri bekliyor olacak. İşin üzücü kısmı ise oyunun 2019'a ertelenmiş olması.

Days Gone kapak tasarımı ortaya çıktı!

Days Gone kapak tasarımı ortaya çıktı! - Resim : 1

Ertelenme haberi Amerika pazarlama başkan yardımcısı Asad Qizilbash tarafından yapılan açıklama ile duyurulmuştu. Açıklamada Qizilbash; "Bend Studio'nun merakla beklenen oyunu Days Gone'ın çıkış tarihinde bir değişiklik olduğunu sizlere paylaşmak istiyoruz.

Days Gone'ı kalabalık Şubat zaman diliminden 26 Nisan 2019'a ertelemeye karar verdik. Bend Studio her ne kadar Days Gone'ı oyuncuların ellerinde görmek için sabırsızlansa da, oyunu daha fazla cilalama fırsatı yakalayacak."  demişti. 

Açıkçası ertelenmesi bir bakıma güzel bir durum oldu. Oyun gösterilen videolardan da anlaşılacağı üzere birçok hatayı içerisinde barındırıyordu. PlayStation markasına yakışan bir durum olmadığını belirtmek isterim. Bakalım, Days Gone bekleyenlerine unutulmaz anlar yaşatabilecek mi? 

Days Gone 26 Nisan 2019'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 kullanıcıları için raflardaki yerini almış olacak. Peki ya siz kapağı nasıl buldunuz? Olmuş mu? 

Yorumlar
Xbox Lover
Çöppp
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.