Oyun

Days Gone koleksiyoncu sürümü ile göz dolduruyor!

Sony, Days Gone'ın koleksiyoncu sürümünü, Dijital Deluxe sürümünü ve ön sipariş bonuslarını tanıttı.

Days Gone koleksiyoncu sürümü ile göz dolduruyor!

Sony Interactive Entertainment, Days Gone'ın koleksiyoncu sürümünü, Dijital Deluxe sürümünü ve ön sipariş bonuslarını kullanıcıların beğenisine sundu.

Koleksiyoncu sürümü SteelBook kutuyla tam oyun, heykel, altı koleksiyoncu rozeti, bir fiziksel ve bir dijital sanat kitabı, CD formatında oyun müzikleri ve dijital içerikler olan bir kıyafet yaması, üç motosiklet kaplaması, ingiliz anahtarı hızlı tamir aleti ve bir PlayStation 4 dinamik tema içerecek.

Dijital Deluxe sürümü ise tam oyun, bir dijital sanat kitabı ve dijital oyun müzikleri, üç motosiklet kaplaması, ingiliz anahtarı hızlı tamir aleti ve bir PlayStation 4 dinamik tema içerecek. Son olarak ön sipariş bonusu olarak da motosiklet yükseltme paketi ve arbalet verilecek oyunculara.

Days Gone koleksiyoncu sürümü ile göz dolduruyor!

Days Gone, küresel bir salgının iki yıl sonrasındaki yıkımı konu alıyor. Açık dünya olacak oyunda ödül avcısı Deacon St. John'un kontrolünü ele alıyoruz. Hayatta kalma mekaniklerine sahip Days Gone bizleri bambaşka bir dünyaya davet ediyor. 

Yapım The Last of Us ile oldukça benzer bulunduğu için eleştiri oklarının hedefi oldu. Ancak ben öyle düşünmüyorum. En azından bizlere gösterilen oynanış videoları kapsamında. Konuya tekrar dönecek olursak; salgından etkilenmiş agresif hayvan zombiler ise işlerimizi oldukça zorlayacak.

Evet, bu oyunda hayvan zombiler de bizleri bekliyor olacak. Days Gone 26 Nisan 2019'da Türkçe altyazı seçeneğiyle sadece PlayStation 4 için çıkacak. Yayınlanan içeriklere yukarıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.