Oyun

DayZ’nin 2015 günlüğü belli oldu!

DayZ geliştiricileri hem oyunun geleceği hakkında açıklamalar yaptı, hem de gelecek güncellemeler hakkında bilgi verdi.

DayZ’nin 2015 günlüğü belli oldu!

Bohemia Interactive iş birliği ile geliştirilen DayZ'nin geleceği yapılan yeni bir açıklama ile belirlendi. DayZ'nin erken erişim döneminin sona erdiğini belirten Bohemia Interactive, 2015 senesi içerisinde DayZ'ye gelecek olan güncellemelerin içeriklerini de belirtti. Hemen aşağıdan güncelleme takvimine göz atabilirsiniz.

1417091526_dayz-screenshot-by-suzuki-on-deviantart-263390.jpg

Takvime geçmeden önce, DayZ'in erken erişim sürümünün 2014 sonunda biteceğini ve alfa sürümüne geçeceğini, ardından da 2015'in sonlarında beta sürümüne geçeceğini belirtelim. Ayrıca DayZ, beta sürümüne geçtiği zaman fiyatları da yükselecek ve artık 34,99 EUR / 43,99 USD fiyat etiketleri ile satılmaya başlayacak.

2015'in İlk Çeyreği

Araçlar Gelişmiş loot sistemi Yeni zombi yapay zekası Hastalıklar Gizlilik sistemi Yeni render sistemi

2015'in İkinci Çeyreği

Araçlara modifikasyon ve tamir özelliği Hayvanlarda gruplaşma ve hayat döngüsü Oyuncu istatistikleri Yeni kullanıcı ara yüzü Yeni stamina sistemi Rastgele dinamik olaylar

2015'in Üçüncü Çeyreği

Barikat sistemi Tuzaklar Karakterler için yetenek sistemi Tehlikeli hayvanlar Hava araçları DayZ'in konsol sürümünün prototipi

2015'in Son Çeyreği

Hayvan dostlukları (Pet sistemi) Steam toplulukları Beta sürümü  

Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.