Oyun

Death Stranding PlayStation Store'da göründü!

Death Stranding ön sipariş reklamı PlayStation Store üzerinde göründü.


Death Stranding ön sipariş reklamı PlayStation Store üzerinde göründü.

Reklam görselinde belirtilene göre, Kojima Productions tarafından geliştirilen yapımı ön sipariş veren kullanıcılara PlayStation 4 dinamik teması, PlayStation Network avatarı (Chibi Ludens) ve şu oyun içi öğeler (Altın "Sam" güneş gözlüğü, altın zırh, altın şapka ve hız arttıran giyilebilir altın iskelet) sunulacak.

Death Stranding PlayStation Store'da göründü!

Bu öğelerin hikayede ilerleledikçe açılacağı not edilmiş. Kojima Productions, bugün Death Stranding ile ilgili bir haber - fragman paylaşılacağını doğruladı. PlayStation Store'da ön sipariş reklamının görünmesi çıkış tarihinin bugün duyurulacağını işaret ediyor. Hideo Kojima da birkaç gündür Death Stranding ile teaser videolar yayınlamaya devam ediyor.

‘Create the Rope’, ‘Help Us Reconnect’, ‘Tomorrow is in Your Hands’ Açık dünya aksiyon oyunu Death Stranding Sony'nin E3 2016'da basın konferansında PlayStation 4 için duyurulmuştu. Bakalım bugün oyun hakkında bizi ne gibi detaylar bekliyor olacak hep beraber bekleyip göreceğiz. 

Peki ya siz Death Stranding için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.