Oyun

Destiny 2'nin sunucuları devre dışı kaldı

Dünyanın en popüler, açık dünyalı oyunları arasında yer alan Destiny 2'nin sunucuları bakıma alındı. Ancak oyuncular için iyi haberler olduğunu da belirtelim.


Geliştirici Bungie'ye göre Destiny 2 tutkunları yaklaşık 24 saat boyunca, ünlü oyundan mahrum kalacak. Sunucularda performans bakımı gerçekleştiği sürece PS4, Xbox One ve PC sahipleri dişlerini sıkmak zorunda kalacak. Ancak Bungie iyi haberler paylaşmayı da ihmal etmedi.

Söz konusu sunucularda, Destiny 2'nin devasa büyüklükteki DLC paketi Curse of Osiris için hazırlık yapılıyor. Destiny 2'nin ilk genişleme paketi, onlarca saatlik oyun ömrü ve sıradışı bir hikayeye sahip.

1512496149_d2.jpg

Microsoft'un açıklamasına göre söz konusu genişleme paketi, 73,80 TL'lik fiyatıyla https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/destiny-2-genisletme-paketi-i-curse-of-osiris/c4s6htbkv5hq adresinden satın alınabilecek. Genişleme paketi Sony PS4'de 88 GB, Xbox One'da 44 GB, PC'de ise 68 GB saklama alanı talep edecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.