Oyun

Destiny’nin tüm ek paket (DLC) planları sızdırıldı!

Sızdırılan bu bilgilerle birlikte yeni bir Destiny paketi de görüldü.

Destiny’nin tüm ek paket (DLC) planları sızdırıldı!

Bungie'nin Destiny hakkında yaptığı bir toplantıdan sızdırılan bir görsel, Destiny'nin tüm ek paket planlarının görülmesine neden oldu. Sadece ek paket planlarını değil, yeni bir Destiny paketini de görmüş olduk bu sayede.

Sizlerin de yukarıdan görebileceğiniz bu görselde Destiny'nin çıkışı, oyun için planlanan 5 büyük ek paket ve 1 adet yeni Destiny paketi görülüyor. Görselde görebileceğimiz ilk ek paket olan The Dark Below zaten Aralık ayının başlarında çıkışını yaptı. Sırada bulunan 2. ek paket House of Wolves ise görselden göründüğü kadarı ile 10 Aralık 2015 tarihinde piyasaya sunulacak. Bu ek paketin çıkışının ardından ise bizleri Comet: Plague of Darkness isimli 3. büyük ek paket Eylül ayında karşılayacak. Ayrıca bu ek paket yeni bir Destiny paketi ile de karşımıza çıkacak ve hem dijital olarak hem de kutulu olarak Destiny'nin içerisinde bulunacak. Eylül ayındaki 3. büyük ek paketin çıkmasının ardından ise 4. ek paket olan The Vex ve Forge of Gods karşımıza çıkacak fakat bu 2 ek paket hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Ayrıca bu ek paketlerin Destiny 2 ile birlikte de çıkabileceği söylentileri etrafta dolaşıyor. Görselde bulunan tüm bilgilere hemen aşağıdan detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

House of Wolves

Çıkış Tarihi: 10 Mart 2015 Ek Paketin Etki Edeceği Yerler: Cosmodrome, Moon, Venus ve Reef. Yeni Aktiviteler: 3 hikaye görevş, 1 strike görevi, 1 raid modu ve 4 PvP haritası.

Comet: Plague of Darkness

Çıkış Tarihi: Eylül 2015 Ek Paketin Etki Edeceği Yerler: Moon, Venus, Mars ve Hive Ship. Yeni Aktiviteler: 12 hikaye görevi, 4 strike görevi, 1 raid modu, 1 yeni bölge ve 6 PvP haritası. Ek Olarak: 3 yeni karakter sınıfı ve 2 yeni silah tipi.

The Vex

Çıkış Tarihi: Belli değil. Ek Paketin Etki Edeceği Yerler: Venus ve Mars Yeni Aktiviteler: 3 hikaye görevi, 2 strike görevi, 1 raid modu ve PvP haritaları.

Forge of Gods

Çıkış Tarihi: Belli değil. Ek Paketin Etki Edeceği Yerler: Belli değil. Yeni Aktiviteler: Belli değil.

Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.