Oyun

Diablo 3 rekor üstüne rekor kırıyor!

İnanılmaz oyundan bir rekor daha!

Diablo 3 rekor üstüne rekor kırıyor!

Bütün dünyanın dün geceye kilitlendiği, ilk defa bir oyun için bu kadar büyük bir bekleyişin olduğu, adına yüzlerce haberin yapıldığı, binlerce iddianın sunulduğu Diablo 3 sonunda yeryüzüne geçtiğimiz günlerde indi!

Satış, 14'ü 15'ine bağlayan 23.59'dan sonra yüzlerce oyun sever yeni Diablo 3'ü Türkiye'de ilk satın alıp oynamış olmak için birbiriyle yarıştı. Taksim meydanındaki büyük bekleyiş o gece mutlu sonla bitti, oyun severler yeni oyunları Diablo 3'e, yapılan gece satışıyla kavuştular.

https://www.teknolojioku.com/application/static/data/news/665x300/diablo-3.JPG

Satıştan hemen sonra, tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun hakkında ilk test videoları, tanıtımları,bölümleri internette hızlıca yayılmaya başladı. Bunların yanında Blizzard'ın muhteşem oyunu rekor üstüne rkor kırmaya da devam etti. Muhteşem oyununun ilk 24 saat içinde 3.5 milyonu bulan bir satışa ulaştığını duyuran şirket Blizzard Entertainment, geçtiğimiz saatlerde yepyeni bir rekor ile karşımıza çıktı.

Önceki sayı 3.5 milyondan sonra, sayı şimdiden 6.3 milyonu aşmış durumda. Ayrıca  Diablo III’ün 22 Mayıs itibariyle %39’lük bir orana ulaşarak en çok oynanan oyun haline geldiği, Kore İnternet oyun odalarında oynayan oyuncular da dahil olmadığı bildirildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.