Diablo III için Türkiye'de ön siparişler başlıyor!

Hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen Diablo III'ün ön siparişleri başlıyor.

Diablo III için Türkiye'de ön siparişler başlıyor!

Diablo III, yılın en fazla beklenen oyunlarından birisi. Büyük ilgi gören oyun Türkiye'ye ye aynı anda geliyor. Aral'dan, Ankara'dan İzmir'e Adana'dan Eskişehir'e Van'dan Trabzon'a kadar Türkiye'nin dört bir yanına aynı günde, aynı saatte ön sipariş edilebilir.

1336230584_diablo-3307255.jpg

Oyunu almak isteyenler www.aralgame.com adresine giriş yapıp, Aral Game online satış sitesi üzerinden yürütülecek çalışmada, ilgili İl'den Diablo III Collectors versiyonunu sipariş verebilir. İlk sipariş veren kişi bu özel versiyonu almaya hak kazanacak.

Yapılacak çalışma ile tüm Türkiye'ye yayılacak olan Diablo III Collectors, 9 Mayıs tarihinde saat 14.00'da satışa sunulacak. 14 / 15 Mayıs tarihinde, Diablo III için özel olarak gece satışı organize edilecek ve Taksim Meydanında gerçekleştirilecek.

Belirtilen tarih ve saatte Aral Game müşteri bilgileriniz ile birlikte www.aralgame.com adresine giriş yaptıktan sonra ürünün sayfasına giderek, sipariş vermek istediğiniz İl'i seçip, gerekli bilgileri doldurup satın al butonuna basmanız yeterli olacak.

Her İl'e Aral tarafından bir ürün tanımlanmasından dolayı, ürünün stokta kalmaması durumunda sistem gerektiğinde sizi uyaracaktır.