Oyun

Diablo III sevgisi öldürdü!

40 saat Diablo III oynayan genç, hayatını kaybetti.


Oyunların bir serüvene dönüşmesi ve daha gerçekçi bir hal alması ile oyun severler başından kalkmaz oldular. Bu bağımlılık ise maalesef Tayvan'da 18 yaşında bir gencin hayatını kaybetmesine neden oldu. Kendini Diablo III'e çok fazla kaptıran genç, 40 saat aralıksız bir Diablo III maratonundan sonra hayatını katbetti.

Chuang, cuma günü bir online kafeye girip kendisine özel bir oda ayırtttı. Diablo III oynamaya başlayan genç oyun anında ne yemek yedi, ne de uyumak için mola verdi. Cafe çalışanı pazar sabahı Chuang'ı kontrol için odasına girdiğinde onu masaya uzanmış bir halde buldu. Çalışan tarafından uyadırılan Chuang, birkaç adım attıktan sonra yere çöktü. Apar topar hastaneye kaldırılan Chuang maalesef kurtarılamadı.

1342726000_0.jpg

Yapılacak otopsi raporundan sonra Chuang'ın kesin ölüm nedeni belli olacak. Yaşanan bu üzücü olayın ardından Blizzard'dan da bir taziye mesajı yayınlandı. Bu yıl şubat ayında yine Tayvan'da bir oyun sever 23 saat League of Legends oynamasının ardından kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.