Oyun

Diablo III'e yeni güncelleştirme geliyor!

Blizzard'dan yepyeni bir video geliyor!


Diablo III geçtiğimiz aylarda satış rekorları kıran oyunlardan biri oldu. Oyun severler daha ilk çıktığı günden oyunu satın almak için sıraya girdi. Blizzard Diablo III'ün 1.0.4 versiyonunu yayınlayacak. Battle.net'ten Wyatt Cheng'in yaptığı açıklamalara göre yeni güncelleştirme bir iki haftaya kadar bekleniyor.

Cheng'e göre 1.0.4 versiyonunda Magic Find ve Gold Find bölümleri çoklu oyuncularla oynanabilecek ve oyuncular Magic Find sahasında kaç kişinin olduğunu görebilecek. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda bir oyuncu Diablo III'ün en zor bölümünü bitiren ilk oyuncu olara gözleri üzerine çevirmişti. Blizzard bu kez daha zor seviyeli bir güncellemeyle geliyor.


Bu oyunda düşmanlar co-op versiyona oranla daha kontrol edilebilir ve tekli oyundan daha koordinasyon isteyen bir versiyon. Ayrıca 63.cü bölüme yeni silahlar da ekleniyor. Şimdi sizleri yeni video ile başbaşa bırakıyorum.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.